• Kampanyalar
  • Ağaoğlu İnşaat Faiz Desteği Kampanyası

Ağaoğlu İnşaat Faiz Desteği Kampanyası

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasını duyurdu. İşte Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası detayları...

19 Mart 2015
Ağaoğlu İnşaat Faiz Desteği Kampanyası

Ağaoğlu inşaat faiz desteği kampanyasını duyurdu. İşte Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası detayları...

Emlak ve gayrimenkul sektörünün lokomotif firmalarından Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlıyor.

Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılan Ağaoğlu faiz desteği kampanyasında yüzde 75'lik kısmında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat tarafından 13 Şubat'ta başlayan faiz desteği kampanyası devam ediyor. Hemen teslim 200 daire için geçerli olan kampanya kapsamında öncelikle yüzde 1 peşinat ödemesi yapılıyor.

Yüzde 75'lik kısımda yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 24'lük kısım taksitlendiriliyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor. Kampanya kapsamında 60 ay vadede yüzde 0,47'lik ve 120 ay vadede ise yüzde 0,57'lik faiz oranı kabul ediliyor.

Ağaoğlu My Towerland Projesi Detayları

İstanbul’un Ataşehir bölgesinde Ağaoğlu İnşaat güvencesi ile 285 bin metrekarelik dev bir alanda inşa edilen Ağaoğlu My Towerland projesinde toplam 3 bin 500 konut yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin sunulduğu projede daire büyüklükleri 115 ile 342 metrekare arasında değişiyor.

Ağaoğlu My Towerland Fiyat Listesi

Andromeda Gold ATAŞEHİR" href="https://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/andromeda-gold-atasehir" target="_blank">Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir Projesi Detayları

İstanbul’un Ataşehir bölgesinde Ağaoğlu İnşaat tarafından 20 bin metrekarelik dev bir alanda yükselen Andromeda Gold Ataşehir projesi toplam 398 rezidans daireden meydana geliyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin sunulduğu projede daire büyüklükleri 77 ile 335 metrekare arasında değişiyor.

Andromeda Gold Ataşehir Fiyat Listesi" href="https://www.yeniemlak.com/fiyat-listesi/andromeda-gold-atasehir-fiyat-listesi" target="_blank">Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir Fiyat Listesi

Ağaoğlu My Home Küçük Maslak Projesi Detayları

İstanbul’un Şişli bölgesinde Ağaoğlu İnşaat tarafından 26 bin 200 metrekarelik alanda inşa edilen Ağaoğlu My Home Küçük Maslak projesi toplam 786 konuttan oluşuyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin sunulduğu projede daire büyüklükleri 96 ile 351 metrekare arasında değişiyor.

Ağaoğlu My Home Küçük Maslak Fiyat ListesiHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.