Akfen İncek Loft Projesi Yüzde 40 Prim Yapacak

10 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Akfen İncek Loft Projesi Yüzde 40 Prim Yapacak

Akfen İnşaat'ın Ankara İncek'te yükselen konut projesi Akfen İncek Loft'un yüzde 40 oranında prim yapması bekleniyor.

Ankara'nın İncek bölgesinde Akfen İnşaat tarafından 108 bin metrekarelik dev bir alanda 1199 konut kapasitesi ile inşa edilen Akfen İncek Loft projesinde büyüklükleri 71 ile 562 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

AKFEN İncek Loft PROJE DETAYLARI

Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen Akfen İncek Life projesi 1199 konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. 1+1'den 6,5+1 dairelere kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu Akfen İncek Loft projesinin inşaat alanı 274 bin metrekare olarak belirlendi. 108 bin metrekarelik alana kurulan İncek Loft projesi bölgesinin en büyük ve en kapsamlı projelerinden biri olacak. Projede 1+1 daireler tükendi.

Başkent'in en lüks konut proje olması beklenen Akfen İncek Loft projesinin reklam yüzü ünlü model Özge Ulusoy ile ünlü ekonomist Deniz Gökçe oldu. Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi İncek'te yükselen Akfen İncek Loft, bölgenin en büyük projesi olacak. Akfen, İncek Loft projesinin yüzde 40 oranında prim yapacağının garantisini veriyor. Projede 1+1 daire kiralarının 1.200 TL'den başlaması bekleniyor.

Akfen Holding Başkanvekili Selim Akın, geçen yıl vaat ettileri yüzde 15’lik ilk zammı Haziran 2014’de yaptıklarını, bu yıl haziran ayında da ikinci yüzde 15’lik zammı yaptıklarını dile getirdi. Projede evlerin metrekaresinin 3 bin liradan satışa çıktığını ve 3 bin 500 liraya gelindiğini belirten Akın, proje bitince 4 bin lira seviyesine gelineceğini belirtti. Konut alıcısı ya da yatırımcısı için hala avantajlı fiyatlarla satış yaptıklarını söyleyen Akın, “Bu projeye başlamadan üzerinde 2.5 yıl çalıştık. Kendimize ‘biz hangi evi alırdık’ sorusunu sorduk ve ‘kazındığımız evi alırız’ yanıtından yola çıkıp alıcısına kazandıran bir konut projesi planladık” dedi.

NİSAN 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 236 bin lira ile 1 milyon 147 bin 700 lira arasında değiştiği Akfen İncek Loft projesi 14 Ağustos'a kadar geçerli olan yüzde 10 ön ödeme sonrası 18 ay boyunca hiçbir ödemenin olmadığı “ödememe” planı ile projeden konut sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor. Tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapması beklenen projede daire teslim işlemlerinin Nisan 2016 tarihinde yapılması planlanıyor.

AKFEN İncek Loft PROJE BİLGİLERİ

Akfen İncek Loft Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Gölbaşı-İncek Yolu, Ahmet Ulusoy Lisesi yanı İncek/Ankara
Telefon : 0312 408 15 50
Web : www.incekloft.com.tr
E-mail : akfen@akfen.com.tr

Akfen İncek Loft Projesi Fotoğrafları :

Akfen İncek Loft Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Basketbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Tenis kortu
- Voleybol sahası
- Yürüyüş parkuru
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su deposu
- Yangın merdiveni
- Ebeveyn banyosu
- Ebeveyn giyinme odası
- Hobi odası
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Akfen İncek Loft Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :


"Akfen İncek Loft Projesi Yüzde 40 Prim Yapacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap