American Siding Yangın Testini Geçti

19 Kasım 2015
PAYLAŞ
American Siding Yangın Testini Geçti

Dış cephe kaplamalarından ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılan American Siding yangın dayanıklılık testini başarıyla geçti...

Dış cephede yaygın olarak kullanılan ürenlerden biri olan Amerikan Siding Yangın Sistem Performansı Dayanıklılık Testi'ni başarıyla geçti. American Siding Türkiye'de Eryap Grup tarafından üretiliyor.

Test Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Deney ve Kalibrasyon Merkezi Başkanlığı Makine ve Yapı Malzemeleri Grup Başkanlığı bünyesinde bulunan Yapı Malzemeleri Yangın ve Akustik Laboratuarı Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu, "Yakın zamanda değiştirilen ve geçtiğimiz Temmuz ayında Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, bu tip ürünlerde yangın dayanıklılık testini zorunlu tutuyor. American Siding ürünümüz için bu testi gerçekleştirdik. Sonuçlar beklediğimiz gibi olumlu çıktı. Güçlü laboratuar altyapımız ve yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sayesinde ürünümüzün kalitesini her geçen gün artırıyoruz." dedi.


"American Siding Yangın Testini Geçti" haberine ait yorum yok

Yorum Yap