Anbar Mahallesi Dönüşüm Projesi'nde konut teslimleri başladı

Kayseri'nin önemli dönüşüm projesinde sona gelindi.

04 August 2019
Anbar Mahallesi Dönüşüm Projesi'nde konut teslimleri başladı Türkiye'nin birçok şehrinde gerek TOKİ gerekse de belediyeler tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla modern ve güvenli yaşam alanları doğuyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kontrolünde yürütülen çalışmalar Kayseri'de yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Anbar Mahallesi Dönüşüm Projesi'nin 1'nci etabında sona gelindi. Melikgazi ilçesinde yürütülen projede hak sahiplerine konut teslimleri başladı.

Anbar Mahallesi Dönüşüm Projesi projesinin 1'nci etap anahtar teslim törenine katılan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, törende bir de konuşma yaptı. Konuşmasına Günaydın Sultan Camii'ni yaptıran Hayırsever Şükrü Günaydın’a teşekkür ederek başlayan Büyükkılıç, Anbar Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde yapılan sosyal konutların hak sahiplerine de hayırlı olması temennisinde bulundu.

KAYSERİ'DE DÖNÜŞÜM SÜRÜYOR

Kayseri'nin güzelleşmesi ve imarlaşması konularında ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Küçük Ali, Kazım Karabekir ve Anbar Mahalleleri’nde Melikgazi’nin fedakar ekibi ile bu çalışmalarımızı sürdürmüştük. Kocasinan, Talas, Hacılar ve diğer ilçelerimizde de kentsel dönüşüm çalışmalarımız sürüyor. Büyükşehir Belediyemizin Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi de büyük bir hızla devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kaynakları, imkanları ve deneyim ekibinin yürütülen kentsel dönüşüm projelerini yapacak kapasitede olduğunu belirten Büyükkılıç, "Değerli Bakanlarımız, milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte bu çalışmaları yapmamızın bir bereketinin olduğunu görüyoruz. Kayseri birlik ve beraberliğin sembolü. Her yere ışık saçıyor. Bu manada Kayserili hemşehrilerime teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum