Ant Yapı’nın 3 Projesinde Dev Kampanya

09 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Ant Yapı’nın 3 Projesinde Dev Kampanya
Ant Yapı, Antasya Residence , Anthill Residence ve Antteras projelerinde kampanya başlattı...

GYODER’in başlattığı "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına Ant Yapı 3 projesiyle dahil oldu.

31 Ağustos’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerinden yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca yüzde 0,7 faizle 120 ay vadelendirme imkanı sunuluyor.

Anthill Residence
Şişli Bomonti’de yer alan Anthill Residence projesi 54 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Panoramik Boğaziçi ve Haliç manzarasına sahip olan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Anthill Residence projesinde daireler modüler sistem sayesinde birleştirilerek 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri elde edilebiliyor.

Anthill Residence projesinde açık kapalı spor alanları, kapalı kayak pisti, yüzme havuzları, fitness center, spa, kapalı otoparklar, depolar, restoran ve cafeler yer alıyor.

Antteras
Beylerbeyi’nde Kirazlıtepe Küplüce sınırlarında konumlanan Antteras projesi 4 farklı tipte toplam 88 adet konuttan meydana geliyor. Boğaz manzarasına sahip olan Antteras projesi ahşap evlerden oluşan bir semti hatırlatıyor.8 bin 500 metrekaresi sosyal alanlara ayrılan Antteras projesinde panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk parkı, dinlenme alanları, çiçek bahçeleri, ototpark ve güvenlik yer alıyor.

Antasya Residence
İstanbul Ümraniye’de yaşama geçirilen Antasya Residence projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor. 50 bin metrekare alan üzerinde hayat bulan Antasya Residence projesi 42 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Toplam 617 adet bağımsız birimden meydana gelen Antasya Residence projesinde konut, ofis ve alışveriş merkezi bulunuyor. Proje Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinin bağlantı yollarına yakın mesafede yer alıyor.Progesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin sunulduğu Antasya Residence’ta avlu, park alanı, kapalı otoparklar, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odası bulunuyor.

"Ant Yapı’nın 3 Projesinde Dev Kampanya" haberine ait yorum yok

Yorum Yap