Atabilge Aka Konutları Kura Çekilişi 27 Aralık’ta

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Aralık 2015
Atabilge Aka Konutları Kura Çekilişi 27 Aralık’ta

Ankara'da hayata geçirilen Atabilge Aka Konutları'nın kura çekilişi 27 Aralık'ta gerçekleşecek...

Ankara İncek'te Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Atabilge Ata Konutları'nda kura çekilişi ile daireler sahiplerini bulacak. Atabilge Aka Konutları Kura Çelişi 27 Aralık Pazar günü ATO Congresium'da gerçekleşecek.

Atabilge Aka Konutlaru projesi 7 blok halinde toplam 884 adet konuttan meydana geliyor. 44 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan Atabilge Aka Konutları projesinde teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Atabilge Aka Konutları projesi 149 metrekare 3 oda 1 aslon, 192 metrekare 4 oda 1 salon ve 302 metrekare 5 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projede yalnızca çatı katında ve zemin katında bulunan daireler kura dışında bırakılıyor.

Atabilge Aka Konutları'nda açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, sauna, hamam, pilates salonu, fitness center, otopark ve güvenlik gibi sosyal imkanlar yer alıyor.

Atabilge Aka Konutları İletişim
Telefon: 0 312 238 12 88HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.