Avrupark Bahçekent’te 36 Ay 0 Faizle

07 Aralık 2015
PAYLAŞ
Avrupark Bahçekent’te 36 Ay 0 Faizle

Teslimlerin Mayıs 2018'de yapılması planlanan Avrupark Bahçekent projesinde yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan inşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesi İstanbul Avrupa yakasında Bahçekent'te yer alıyor. Avrupark Bahçekent'te lansman dönemini aratmayan yeni bir kampanya başlatıldı.

Toplam 1.394 adet konut ve 86 adet ticari birimden meydana gelen Avrupark Bahçekent projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde dizayn edildi. Proede teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor.

Avrupark Bahçekent FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Avrupark Bahçekent'te yeni kampanya kapsamında yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan tutar 36 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Kısa süre için geçerli olan kampanyada faizsiz ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

79 bin metrekare alan üzerine yayılan Avrupark Bahçekent, dev şehir parkı Hayat Park’ın hemen yanında yükseliyor. Akbatı AVM'ye 5 dakika mesafede konumlanan proje TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent projesinde açık kapalı yüzme havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları, kapalı otopark ve güvenlik bulunuyor.


"Avrupark Bahçekent’te 36 Ay 0 Faizle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap