Axis İstanbul Projesinde Ofisler 348 Bin Dolar

03 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Axis İstanbul Projesinde Ofisler 348 Bin Dolar

Sur Yapı ile Hayat Holding tarafından İstanbul Eyüp'te hayata geçirilen Axis İstanbul projesinde ofisler 348 bin dolardan başlıyor.

Ofis ve alışveriş merkezinden oluşan Axis İstanbul projesi, alanları 93 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 195 adet ofisten meydana geliyor. Bayrampaşa'da yükselen Axis İstanbul projesinde resepsiyon ve konsiyerj hizmetlerinin yanında toplantı odaları, teknoloji odaları, arşiv odaları ile modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabilirsiniz. Markalı konut projelerinin yoğun ilgi gördüğü bugünlerde Axis İstanbul projesi önemli lokasyonu ve 40000 metrekarelik çalışma alanı ile diğer projelerin önüne geçiyor.

ULAŞIM AÇISINDAN AVANTAJLI

Haliç ve şehir manzaralı A Plus lükS Ofisleriyle öne çıkan Axis İstanbul projesi, Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında bulunan bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan Axis İstanbul, ayrıca metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunuyor.

AĞUSTOS 2016'DA TESLİM

Axis İstanbul projesinde en düşük ve en yüksek ofis fiyatı 348 bin 500 dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 10 oranında lansman indirim yapılan Axis İstanbul'da yüzde 50 peşinatla firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Projede dolar kuru 2.10 TL'de sabitlendi. Altında Sur Yapı ve Hayat Holding imzası bulunan Axis İstanbul projesinde ofisler Ağutos 2016'da teslim ediliyor. Projede ofislerin metrekare birim kiralarının 25 dolar üzerinde olması bekleniyor.

Axis İstanbul Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Eyüp / İstanbul
Telefon : 0212 565 64 48
Web : http://www.axisistanbul.com.tr/
E-mail : suryapi@suryapi.com.tr

Axis İstanbul Projesi Fotoğrafları:

Axis İstanbul Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri:

-AVM
-Çocuk oyun alanları
-Fitness merkezi
-Güvenlik
-Haliç manzarası
-Kafe
-Kameralı güvenlik
-Restoran
-Sinema
-Asansör
-Hidrofor
-Lobi
-Resepsiyon
-Sprinkler sistemi
-Su Deposu
-Depo/kiler
-Isı pay ölçer
-Merkezi ısıtma
-Merkezi klima
-Deprem yönetmeliğine uygun
-Yalıtım yönetmeliğine uygun
-Yapı denetimi yapılmış
-Zemin etüdü yapılmış

Axis İstanbul Projesi Plan ve Kroki Görselleri:


"Axis İstanbul Projesinde Ofisler 348 Bin Dolar" haberine ait yorum yok

Yorum Yap