S OFIS PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Kağıthane

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

Konut

Konut Tipleri

Fiyat Aralığı

Proje Alanı

m2

Teslim Tarihi

Proje FOTOĞRAFLARI


  • S Ofis Projesi
  • S Ofis Projesi
  • S Ofis Projesi

Proje HAKKINDA


İstanbul'un Kağıthane bölgesinde DAP Yapı güvencesi ile 3 dönümlük arazide 180 ofis kapasitesi ile inşa edilen DAP S Ofis projesinde ofis büyüklükleri 50 ile 125 metrekare arasında değişiyor.
- DAP Yapı tarafından inşa edilen DAP S Ofis projesi 203 bağımsız bölümünden oluşuyor. Projede 184 ofis ve 19 dükkan yer alıyor. - DAP Yapı, bu projede hizmete sunduğu bedava ofis sistemiyle bir işletmenin, ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi binlerce metrekarelik alanları küçük bir katkı payı alarak ofis sahiplerinin kullanımına açıyor. - 40 bin metrekare alanda 932 bağımsız ofis bölümünden oluşan “DAP Vadisi”nin bir parçası olan DAP S Ofis projesi Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yükseliyor. - DAP S Ofis projesi; Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere 5-10 dakika uzaklıkta, yeni Metro hattı ise sadece 100 metre mesafede bulunuyor. - Farklı mimarisiyle beğeni toplayan DAP S Ofis projesinin tamamlandığında yüzde 40 oranında prim sağlaması bekleniyor.  YÜZDE 30 PEŞİNATA 30 AY VADE En düşük ve en yüksek ofis fiyatlarının 380 bin lira ile 890 bin lira + (Yüzde 18 KDV) arasunda değiştiği DAP S Ofis projesinde en düşük ve en yüksek metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 lira ile 8 bin lira arasında değişiyor. DAP S Ofis projesinde yüzde 30 peşinatla 30 ay vade farksız taksit yapılıyor. Kiraların metrekaresi 18 ile 24 dolar arasında değişmesi beklenen projede teslim işlemleri Ekim 2016'da yapılacak. DAP S Ofis Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri : - Güvenlik - Kafe - Kameralı güvenlik - Kapalı otopark - Kuaför - Market - Restoran - Asansör - Hidrofor - Jeneratör - Lobi - Resepsiyon - Su Deposu - Isı pay ölçer - Merkezi ısıtma - Rezidans hizmetleri - Deprem yönetmeliğine uygun - Yalıtım yönetmeliğine uygun - Yapı denetimi yapılmış - Zemin etüdü yapılmış

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0212 294 32 42
Web sitesi
:
Adres
:
Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A Çağlayan

FİYAT LİSTESİ


Proje ÖZELLİKLERİ


Toplu Taşıma Toplu Taşıma

24 Saat Güvenlik 24 Saat Güvenlik

Cafe Cafe

Yeşil Alan Yeşil Alan

Kapalı Otopark Kapalı Otopark

Açık Otopark Açık Otopark

Satışta Satışta

İnşaat Aşamasında İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


DKY On Kağıthane Projesi Satışa Çıktı!

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Eylül 2015


Kağıthane Atiye Residence Fiyat Listesi

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Şubat 2016


İBB’den Kağıthane Hamidiye’de Sosyal Konut

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

31 Aralık 2015


  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat