Bahçekent Emlak Konutları 2. Kısım İçin Kısmi Geçici Kabul Tutanağı Onaylandı

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Aralık 2015
Bahçekent Emlak Konutları 2. Kısım İçin Kısmi Geçici Kabul Tutanağı Onaylandı

Bahçekent Emlak Konutları 2. Kısım için kısmı geçici kabul tutanağı onaylandı. İşte detayları…

İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1.etap 2.kısım konut ile ada içi altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinde (Bahçekent Emlak Konutları 2.kısım) için “Kısmi Geçici Kabulü “ onaylandı.

Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan yazılı açıklama şöyle; “İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1.etap 2. Kısım konut ile ada içi altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinde (Bahçekent Emlak Konutları-2) 653 ada 1 parsel konut ile ada içi altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinin kısmi geçici kabulü yapılmış olup kısmi geçici kabul tutanağı 25 Aralık 2016’da onaylanmıştır”

GEÇİCİ KABUL TUTANAĞI NEDİR?
İhaleler sonucunda teslim edilen yapım işlerinin muayene ve kabul işlemleri için yapılan düzenlemedir. Geçici veya kesin kabul komisyonları yetkili makam tarafından biri başkan olmak üzere en az 3 kişiden oluşuyor. İşin önemi ve özelliği dikkate alınarak komisyonun üye sayısı artırılabiliyor. Geçici kabul komisyonu, kurulmasından itibaren en geç 10 gün içinde işyerine giderek yüklenici tarafından gerçekleştirilen işleri yapım işleri genel şartnamesinin 41 inci maddesine göre inceler, muayene eder ve gerekli gördüğü kısımların işletme ve çalışma deneylerini yapar. Geçici kabule engel bir durum bulunmadığı taktirde, işin geçici kabulünü yapar.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bizim Mahalle 1. Etap ihalesi iptal edildi

Bizim Mahalle 1. Etap ihalesi iptal edildi

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinin 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gel

06 Ekim 2017


Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye ihalesinin düzenlenen ilk oturumunda 7 şirket teklif sundu.

06 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.