Başakşehir Konut Projeleri

İstanbul Başakşehir'de en yeni konut projelerinin fiyat, teslim tarihi, ödeme, kat planları ve konum bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

13 Kasım 2015
Başakşehir Konut Projeleri

Başakşehir konut projeleri ve Başakşehir konut projeleri fiyatları haberimizde mevcut. İşte Başakşehir konut projeleri...

Düne kadar adını bile birçoğumuzun bilmediği Başakşehir, İstanbul'un yeni yerleşim yerleri arasında önemli bir yere sahip.

İstanbul'un en planlı gelişen semtleri arasında başı çeken Başakşehir yeni kamu ve özel söktör yatırımları ile birlikte durdurulamaz bir büyüme sürecine girdi.

100 MİLYAR DOLARLIK KAMU YATIRIMI
Bölgede 100 milyar dolarlık kamu yatırımı planlanıyor. Planlanan bu projelerin de devreye girmesi ile birlikte bölge, kuşkusuz değerine değer katacak.

3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyol Projesi gibi mega projelere ev sahipliği yapan Başakşehir, yeni konut yatırımları ile de hızla yepyeni bir yüze kavuşuyor.
Yeni konut projelerine paralel olarak nüfus da giderek artıyor. Nüfus artınca yeni ulaşım yatırımları da kaçınılmaz oldu.

HAVADAN KARADAN ULAŞIM
Başakşehir için yeni tramvay, havaray ve metro hatları planlanıyor. Bu hatların hizmete açılması ile birlikte Başakşehir'e ulaşım sorunu da çözüme kavuşacak.

Başakşehir'de konut projelerinin birçoğu Emlak Konut GYO güvencesiyle yapılıyor. Bölgede şu anda Makro-Akyapı, İntaya, İntes, EYG, Çolakoğlu, Irmak Grup, Bordo Yapı, Tahincioğlu, Fuzul Grup, Özülke ve Özkar gibi sektörün önemli firmalarının projeleri yer alıyor.

Başakşehir'de daha çok büyük metrekareli daireler talep görüyor. Başakşehir konut projelerine baktığımızda neredeyse 1+1 daire hiç yok diyebiliriz. Daireler 2+1'den başlıyor 7+1'de kadar daire bulmak mümkün.

MEGA PROJELER FİYATLARI UÇURDU
İstanbul'un yeni yerleşim yerlerine baktığımızda örneğin Kurtköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Tuzla gibi yerlerde fiyatlar şu an çok uygun. Fakat Başakşehir'de durum hiç de böyle değil. Başakşehir daire fiyatları minimum 400-500 bin TL'den başlıyor. Fiyatların bu seviyelerde olmasında kuşkusuz az önce yukarıda altını çizdiğimiz yeni kamu yatırımlarının etkisi büyük. Projeler daha devreye girmeden emlak fiyatlarını uçurmaya yetti.
Şu anda Başakşehir'de metrekare birim fiyatları ortalama 4-5 bin civarında. Ama 2-3 yıl içerisinde bu rakamların 10 bin TL'yi aşması bekleniyor.

Şimdi gelin Başakşehir'deki yatırım fırsatlarına bir göz atalım. İşte Başakşehir konut projeleri...

ADIM STANBUL

ADIM İSTANBUL'DA 24 AY 0 FAİZLE 452 BİN TL
Adım İstanbul projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle İntaya, İntes ve EYG Grup ortaklığında inşa ediliyor. Toplam 615 konuttan oluşan Adım İstanbul Başakşehir projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Adım İstanbul fiyatları ise 452 bin TL'den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Başakşehir Adım İstanbul projesinde 24 ay 0 faizle taksit imkanı da yer alıyor.

NDAPARK BAAKEHR

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR'DE 459 BİN TL
Nidapark Başakşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Toplam 574 konuttan oluşan Tahincioğlu Nidapark Başakşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Nidapark Başakşehir fiyatları ise 459 bin TL'den başlıyor. 24 ay 0 faizle taksit imkanını yer aldığı Nidapark Başakşehir projesinde daire teslimlerinin Ekim 2017'de yapılması planlanıyor.

VADYAKA

VADİ YAKA'DA 463 BİN 675 TL
Vadi Yaka projesi Fuzul Grup tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 361 konuttan oluşan Başakşehir Vadi Yaka projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Vadi Yaka Başakşehir fiyatları ise 463 bin 675 TL'den başlıyor. 2017 yılınının sonlarına doğru konut teslimleri yapılması planlanan Vadiyaka Başakşehir projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

VADEHR

VADİŞEHİR'DE 48 AY 0 FAİZLE 495 BİN TL
Vadişehir Başakşehir projesi Irmak Group, Bordo Yapı, İntes ve Çolakoğlu ortaklığında inşa ediliyor. 4 etaptan oluşan Vadişehir Başakşehir projesinin ilk etabında 600 konut yer alıyor. Vadişehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Vadişehir fiyatları ise 495 bin TL'den başlıyor. 2017 Haziran'da konut teslimleri yapılması planlanan Vadişehir Başakşehir projesinde 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

MOSTER LFE

MOSTAR LİFE'TA 120 AY TAKSİTLE
Mostar Life Grand Houses projesi toplam 354 konuttan oluşuyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinden oluşan Mostar Life Başakşehir fiyatlari ise 762 bin 763 TL'den oluşuyor. Mostar Life projesinde 120 ay 0,89 faiz oranları ile taksit imkanı yer alıyor.Teslimlerin Haziran 2017'de yapılması planlanan Mostar Life Grand Houses projesi Çolakoğlu, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında inşa ediliyor.

BULVAR STANBUL

Bulvar İstanbul'DA YÜZDE 1 PEŞİNATLA
Bulvar İstanbul projesi Özülke ve Özkar İnşaat ortaklığında inşa ediliyor. Başakşehir Bulvar İstanbul projesinde toplam bin 555 konut yer alıyor. 2+1'den 7+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Bulvar İstanbul fiyatları ise 401 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Bulvar İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor.

avrupa konutlar baakehir

AVRUPA KONUTLARI MARKASI BAŞAKŞEHİR'DE
Artaş, Avrupa Konutları markasını Başakşehir'e getirmeye hazırlanıyor. Avrupa Konutları Başakşehir projesi Başakşehir yeni konut projeleri arasında yer alıyor. Satışların henüz başlamadığı Avrupa Konutları Başakşehir projesinde toplam 603 konut yer alıyor. Avrupa Konutları Başakşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Avrupa Konutları Başakşehir fiyatlarının ise ortalama 5 bin TL civarında olması planlanıyor.

<a href=Park Mavera 2etap" src="https://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2015/11/park-mavera-2.etap_.jpg" height="280" class="alignnone wp-image-78216 size-full">

Park Mavera 2.ETAP YOLDA
Makro ve Akyapı ortaklığında hayata geçirilen Park Mavera projesinin ikinci etabı satışa çıkmaya hazırlanıyor. Başakşehir konut projeleri arasında yer alan Park Mavera projesi toplam 556 konuttan oluşuyor. Park Mavera 2.etapta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ön talep toplayan Park Mavera 2.etap projesinde resmi satışların ise önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat