• Kampanyalar
  • Batı Mahal’de Korumalı Ödeme Sistemi

Batı Mahal’de Korumalı Ödeme Sistemi

İstanbul Büyükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

22 Şubat 2016
Batı Mahal’de Korumalı Ödeme Sistemi

Büyükçekmece'de hayata geçirilen Batı Mahal projesinde kur yükselişi ya da düşüşünden zarara uğramamak için kur korumalı ödeme sistemi sunuluyor...

Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen Batımahal projesi İstanbul Avrupa yakasında Büyükçekmece'de yer alıyor. 400 dönüm alan üzerine yayılan Batı Mahal projesi 150 villadan meydana geliyor.

Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere 3 farklı villa tipinden meydana gelen Batı Mahal projesinde Katie villalar net 351 metrekare, Jasmine villalar net 377 metrekare, Ilaria villalar ise net 454 metrekare büyüklüklere sahip.

Teslimlerin 3 etap şeklinde yapılacağı Batı Mahal projesinde ilk etap teslimlerinin Ekim 2016, ikinci etap teslimlerinin Nisan 2017, üçüncü etap teslimlerinin ise Ekim 2017’de gerçekleşmesi öngörülüyor.

Batı Mahal projesinde villa sahibi olmak isteyenlere kur korumalı ödeme sistemi sunuluyor. Bu sistemle beraber kur yükselişi ya da kur düşüşünden kaynaklanan zararlardan korunuluyor.

Ödeme sistemi hakkında bilgi veren Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, "Sözleşme anında belirlenecek sabit kur ile TL senet ve çekler alınıyor. Belirlenen kur maksimum kurdur. Kur düşerse düşük kur, artarsa maksimum kurdan ödeme yapılır. Bu ödeme şekli villa alacaklara en uygun ödeme sistemidir. Sözleşme anında maksimum ve minimum kur belirlenir. Maksimum kur güncel TL faizi ile, minimum kur ise sözleşme kuru ile belirlenir. Ödemeler, belirlenen maksimum kur ile yapılır. Ödemelerin sonunda ödemelerin toplamı maksimum kuru aşarsa kur farkı ödemeye gerek yoktur. Ödemelerin toplamı maksimum kurun altında ise son ödemelerden düşülür. Bu şekilde villa alıcısı TL faizinin yüksekliğinden, dolar kurunun aşırı artma riskinden korunacağı gibi, kur düştüğü takdirde eksik ödeme yapar. Bu ödeme şekli ile villa alıcısı her türlü şart altında korunur." dedi.

Batı Mahal sosyal olanakları;

- Kapalı yüzme havuzu
- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme alanları
- Türk Hamamı
- Sauna
- Masaj Odaları
- Fitness Center
- Restoran
- Cafe
- Otopark
- Güvenlik

Batımahal projesi TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, yapım çalışmaları devam eden 3. Havalimanı'na ise 20 dakika mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat