• Kampanyalar
  • Batışehir Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası

Batışehir Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası

İstanbul Bağcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Şubat 2016
Batışehir Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası

Ege Yapı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenleği kampanya kapsamında 29 Şubat’a kadar Batışehir projesinden ev alan çiftleri Barcelona’ya tatile gönderiyor…

Ege Yapı, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında Batışehir projesinden daire alanlara Barselona’da 4 gece 5 gün, çift kişilik rüya gibi bir tatil hediye ediyor.

29 Şubat’a kadar geçerli olan kampanya ile Batışehir’den ev veya ticari ünite sahibi olanları Barselona’ya unutamayacakları bir tatile gönderiyor.

Kampanyadan faydalanarak Barselona’ya gitme fırsatını yakalayanlar 5 yıldızlı bir otelde konaklayıp, rehberlik ve transfer hizmetinden faydalanarak Barselona’yı panoramik bir açıdan izleyip şehir turu imkanından yararlanıyor. Seyahat kapsamında vize ücreti, sağlık seyahat sigortası ve 2 kişilik uçak bileti de Ege Yapı tarafından sağlanıyor.

HEMEN TESLİM DAİRELER 5 BİN TL PEŞİNATLA
Konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otelleri ile Türkiye’de hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir projesinde stüdyodan 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen Bağcılar Batışehir projesinde 60 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Projede 3 bin 180 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor. Batışehir Evleri projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.