Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi

28 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi
Batışehir ve Pega Kartal projesinde kredi faiz oranı yüzde 0,79'dan, yüzde 70'i indi. Projelerde yüzde 20 peşinatla 120 ay taksitlendirilebiliyor... 

Ege Yapı, Batışehir ve Pega Kartal projelerinde yeni bir kampanyaya start verdi. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Batışehir ve Pega Kartal’da vade farksız ya da yüzde 0,7 faizle taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir projesi toplam 3 bin 189 konuttan meydana geliyor. Rezidans, konut, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otel birimleriniden oluşan projede stüdyodan 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.32 katlı rezidans bloğu ve 4 katlı ofis bloğu halinde yükselen Pega Kartal projesi 200 rezidans, 28 home ofis ve 11 mağazadan meydana geliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.Ege Yapı’nın yeni kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinat ödeniyor kalan tutar 0,7 faizle 120 ay boyunca taksitlendirilebiliyor. Ayrıca hiç peşinat ödemeden 36 ay 0 faizle ya da değişken peşinatlarla 60 ay 0 faizle ödenebiliyor.

Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Emlak Konut’un aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz. Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planlarını sürdürüp, kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek %20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı %0,7’ye çekiyoruz." dedi.

"Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap