• Kampanyalar
  • Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi

Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi

Batışehir ve Pega Kartal projesinde kredi faiz oranı yüzde 0,79'dan, yüzde 70'i indi. Projelerde yüzde 20 peşinatla 120 ay taksitlendirilebiliyor... 

28 Temmuz 2016
Batışehir ve Pega Kartal’da Faizler İndi Batışehir ve Pega Kartal projesinde kredi faiz oranı yüzde 0,79'dan, yüzde 70'i indi. Projelerde yüzde 20 peşinatla 120 ay taksitlendirilebiliyor... 

Ege Yapı, Batışehir ve Pega Kartal projelerinde yeni bir kampanyaya start verdi. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Batışehir ve Pega Kartal’da vade farksız ya da yüzde 0,7 faizle taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir projesi toplam 3 bin 189 konuttan meydana geliyor. Rezidans, konut, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otel birimleriniden oluşan projede stüdyodan 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.32 katlı rezidans bloğu ve 4 katlı ofis bloğu halinde yükselen Pega Kartal projesi 200 rezidans, 28 home ofis ve 11 mağazadan meydana geliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.Ege Yapı’nın yeni kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinat ödeniyor kalan tutar 0,7 faizle 120 ay boyunca taksitlendirilebiliyor. Ayrıca hiç peşinat ödemeden 36 ay 0 faizle ya da değişken peşinatlarla 60 ay 0 faizle ödenebiliyor.

Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Emlak Konut’un aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz. Daha önce kendi bünyemizde uygulamaya aldığımız ödeme planlarını sürdürüp, kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek %20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı %0,7’ye çekiyoruz." dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.