Batışehir’de 5 Bin TL Peşinat Avantajı

02 Aralık 2015
PAYLAŞ
Batışehir’de 5 Bin TL Peşinat Avantajı

Batışehir projesi yeni yıla yeni evleriyle girmek isteyenlere kampanya düzenledi. 60 ay vade farksız taksit imkanı sunulan kampanyada 5 bin TL peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün...

İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesi Ege Yapı Group imzası taşıyor. Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım ve Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi seçilen Batışehir projesinde yeni yılda ev sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuluyor.

Rezidans, konut, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otel birimlerini içinde barından Batışehir projesinde 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Batışehir PREMİUM FİYAT LİSTESİ

Batışehir projesinin yeni kampanyası kapsamında 5 bin TL peşinat ile daire sahibi olmak mümkün. 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunulan Batışehir'de taksitler 3 bin 180 TL'den başlangıç gösteriyor. Ayrıca dairenizi hemen alıp kiraya verebilir, taksitlerinizi kira geliri karşılayabilir.

Batışehir projesinde yüzme havuzları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness center, golf alanı, futbol sahası, voleybol sahası, sauna, spa, tenis kortu, Türk hamamı, otopark güvenlik gibi birçok sosyal olanak sunuluyor.

Batışehir projesi TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada konumlanıyor. Yapım çalışmaları devam eden 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı ile dikkat çeken Batışehir'e TEM’den ve Başakşehir Kuzey Marmara bağlantı yolundan direkt giriş imkanı bulunuyor.


"Batışehir’de 5 Bin TL Peşinat Avantajı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap