Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesinde Peşinat Yok Vade Farkı Yok

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Şubat 2016
Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesinde Peşinat Yok Vade Farkı Yok

Beylikdüzü Aqua Kavaklı fiyatları 297 bin TL’den başlıyor. Projede hiç peşinatsız 30 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor….

Aqua Kavaklı projesi Beylikdüzü’nde Akema ve Nihal İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen Aqua Kavaklı Beylikdüzü projesinde büyüklükleri 120 ile 304 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

aqua kavakl rnek daire

Aqua Kavaklı fiyatları 297 bin TL’den başlıyor. Hiç peşinatsız konut sahibi olunabilen projede peşinat teslimde ödeniyor. Eylül 2016’da konut teslimleri yapılması planlanan Aqua Kavaklı Beylikdüzü projesinde 30 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

Beylikdüzü ilçe emniyet müdürlüğüne ve Fatma Şensoy İlkokulu’na yakın konumda yer alan Aqua Kavaklı projesi E-5'e 7 dakika, TEM'e 8 dakika, Atatürk Havalimanı'na 19 dakika, Avcılar İDO İskelesi'ne 9 dakika, Marmaray'a ise 22 dakika mesafede yer alıyor.

Aqua Kavaklı projesinin sosyal olanakları arasında ise;
• Çocuk oyun alanları
• Güvenlik
• Fitness merkezi
• Kapalı otopark
• Çocuk oyun alanları
• Sauna yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.