"İstanbul, Beylikdüzü" Konut Projeleri

İstanbul, Beylikdüzü

Mus-Can İnşaat

321.000 - 1.207.500 TL

İstanbul, Beylikdüzü

Bayburtlu İnşaat

220.000 - 450.000 TL

İstanbul, Beylikdüzü

Kaysel - Ak Proje - Ertok Yapı

430.000 - 430.000 TL

İLGİLİ HABERLER


Alya Penta Beylikdüzü'nde Yükseliyor!

Bir Akkuş Gayrimenkul projesi olarak hayata geçen Alya Penta, İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede konut fiyatları 550 bin TL'den başlıyor...

24 Nisan 2017


Kiler Marmara Evleri Projesi Geliyor!

Bir Kiler GYO projesi olarak hayata geçen Kiler Marmara Evleri, İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde yükselecek. Proje görücüye çıkmaya hazırlanıyor...

21 Nisan 2017


Dekar Asmalı Hayat Oturuma Hazır!

Bir Dekar Yapı projesi olarak hayata geçen Dekar Asmalı Hayat, İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede konutlar hemen teslim ediliyor...

14 Nisan 2017


İstanbul Defterdarlığı'ndan Satılık Arsa!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Beylikdüzü'nde hazine adına kayıtlı 1 adet arsayı satışa çıkartıyor...

17 Mart 2017


Kiler GYO’dan Referans Beylikdüzü Geliyor!

KAP’a yapılan açıklamaya göre, Kiler GYO tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde yeni bir proje başlatılıyor.

16 Mart 2017


Bulvar Home Beylikdüzü'nde Yükseliyor!

Bir Pusula İnşaat projesi olarak hayata geçen Bulvar Home, İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede 260 adet daire yer alıyor...

10 Mart 2017


İDO Beylikdüzü'nde İkinci Limanı Kuruyor!

İDO Ambarlı'da ikinci bir liman kurmaya hazırlanıyor. Firma geçtiğimiz sene Ambarlı ve Topçular arasında Ro-Ro seferlerine başlamıştı...

03 Mart 2017


3S Firuze Konakları'nda Fiyatlar!

3S Firuze Konakları, İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede konut fiyatları açıklandı...

27 Şubat 2017


Blue Sea'de 400 Binden 2+1'ler!

Blue Sea, bir Bilyapı İnşaat projesi olarak İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor...

24 Şubat 2017


Liv Marine Projesinde Fiyatlar Açıklandı

Liv Marine projesi, Liv Yapı imzasıyla Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin 2018 yılı sonunda yapılması planlanıyor...

13 Şubat 2017


EMS 211 Plus Projesinde 1+1 Daireler 220 Bin TL

Banka kredisi ile daire sahibi olunabilen EMS 211 Plus projesinde daire fiyatları 220 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

30 Ocak 2017


Yakuplu Asel Evleri Projesinde 220 Bin TL'ye

Yakuplu Asel Evleri fiyatları 220 bin TL'den başlayarak yükseliyor. Projede 100 bin TL peşinatla kalan tutar teslimde ödenebiliyor...

16 Ocak 2017


Azur Marmara Projesi Şubat'ta Satışta

Ön talep toplamaya devam eden Azur Marmara projesinin Şubat ayında satışa çıkması bekleniyor...

16 Ocak 2017


Akros İstanbul Projesinde 430 Binden!

Teslimlerin Aralık 2018'de yapılması planlanan Akros İstanbul projesinde yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor...

07 Aralık 2016


Huzurlu İnşaat’tan Dolar Bozdurana Yüzde 10 İndirim

Huzurlu İnşaat 10 bin dolar bozdurana Huzurlu Marmara projesinde yüzde 10 indirim uyguluyor...

07 Aralık 2016


Dekar Asmalı Hayat Projesinin İlk Etabı Teslim Edildi

Toplam 244 adet bahçeli evden meydana gelen Dekar Asmalı Hayat projesinde birinci etap teslimleri yapıldı. Projede 2. etap Mayıs 2017, 3. etap Kasım 2017'de teslim edilecek...

07 Aralık 2016


Beylikdüzü Belediyesi'nden Kavaklı'da Satılık Arsa

Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı mahallesindeki 3 arsasını 31 milyon 800 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

05 Aralık 2016


Referans Beylikdüzü Projesinin Detayları Belli Oldu

Kiler GYO'nun Beylikdüzü'nde hayata geçireceği Referans Beylikdüzü projesinin detayları belli oldu...

28 Kasım 2016


Alya Penta Projesi 17 Kasım'da Görücüye Çıkıyor

Beylikdüzü'nde yaşama geçirilen Alya Penta projesi 17 Kasım'da görücüye çıkıyor. İnşaat çalışmaları başlayan projenin Ekim 2018'de teslim edilmesi planlanıyor...

07 Kasım 2016


İstanbul, Beylikdüzü Hakkında

İstanbul'un yükselen değerlerinden biri olmaya devam eden Beylikdüzü, 360 kilometrekare yüzölçümüne sahip. İstanbul'un batısında bulunuyor; güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece ve kuzeyinde Esenyurt ilçeleri tarafından çevrili.

Geniş caddeleri, yeşil alanları ve düzenli yapısıyla İstanbul'un en planlı kentleşmiş ilçesi olan ve gecekondu yapılaşması barındırmayan Beylikdüzü'nde birçok toplu konut ve lüks site göze çarpıyor.

İlk göç dalgasını 17 Ağustos Depremi'ni takiben eski ve çürük yapılardan kaçan İstanbullularla alan Beylikdüzü metrobüsün açılmasıyla beraber ikinci bir göç dalgası yaşamaya başladı.

Metrobüsün yanı sıra bölge için bir metro ve ayrıca bir raylı sistem hattı planlanıyor. 2019'da hizmete açılması düşünülen Bakırköy-Esenyurt metro hattı Bakırköy-Esenyurt arası yolculuğu 37,5 dakikaya düşürecek. 2019 sonrası için planlanan Esenyurt-Avcılar-Beylikdüzü raylı sistem hattı ise Esenyurt-Beylikdüzü mesafesini yalnızca 56 dakikada kat edecek.

Popülerliği gün geçtikçe artan Beylikdüzü, ulaşım yatırımlarının yanı sıra nitelikli konut yatırımlarının da etkisiyle bir çekim merkezi haline geldi. İstanbul'un en fazla prim potansiyeline sahip ilçeleri arasında başı çeken Beylikdüzü'nde mevcutta Demir İnşaat, Gül İnşaat, Dekar Yapı, Florya İnşaat, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz, Huzurlu İnşaat, Eminevim, Keleş İnşaat, Liv Yapı, Yeşil İnşaat ve Makyol Yapı gibi inşaat sektörünün önde gelen firmalarının lüks konut projeleri yer alıyor.

Beylikdüzü Konut (Ev) Satış Fiyatları:
100 metrekare genişliğinde 2+1 bir daire baz alındığında konut satış fiyatlarının Beylikdüzü'nde, geçtiğimiz 12 yılda %216 arttığı görülüyor.

2003'de 65 bin TL olan ölçüt daire, 2008 yılında 100 bin TL seviyesinde ulaşmış; 2009'da yaşanan kısmi bir düşüle 83 bin TL'ye gerilemiş ve 2016 yılının ilk çeyreğine kadar sürekli yükselerek 208 bin TL seviyesine ulaşmıştır.

Beylikdüzü Konut (Kira) Fiyatları:
100 metrekare genişliğinde 2+1 bir daire ölçüt alındığında Beylikdüzü için konut kira fiyatlarının geçtiğimiz 12 yılda %310 oranında bir artış kaydettiği görülüyor.

2003'de 242 TL olan ölçüt konut kirası, 2008 yılında 580 TL'ye ulaşmış; 2009 ve 2010 yıllarında yaşanan kısmi düşüşle 420 TL'ye gerilemiş ve 2016'nın ilk çeyreğine kadar sürekli yükselen bir ivme kaydederek 1015 TL'ye ulaşmıştır.

Beylikdüzü Yatırım Geri Dönüş (Amortisman) Süresi:
100 metrekare genişliğinde 2+1 bir daire ölçüt alındığında Beylikdüzü için konut yatırım geri dönüş (amortisman) süresinin 17 yıl olduğu belirlenmiştir.

Beylikdüzü'ndeki Önemli Hastaneler:
Koç Diyaliz Merkezi, Medicana International, Özel Medilife Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Büyükçekmece Kolan Hastanesi, Beylikdüzü Kolan Hastanesi, Özel Esencan Hastanesi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Doğa Hastanesi, Özel Anadolu Hastanesi, Bir İnci Göz Hastanesi, Avrupa Tıp Merkezi, Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü'nde bulunan başlıca hastaneleri oluşturuyor.

Beylikdüzü'ndeki Önemli Okullar:
Sultan Fatih Anaokulu, Özel Gurur Anadolu Adalet Meslek Lisesi, Fatih Üniversitesi, Özel Arkadaş Anaokulu, Mektebim Koleji Beylikdüzü Kampüsü, İlkin Eğitim Anaokulları, Mektebim Anadolu Lisesi Beylikdüzü, Uğur Hazırlık Lisesi, Çizgi Koleji, Koç Ortaokulu, Okyanus Koleji, Beylikdüzü Azem Yükseloğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi Mimarlık Ve Mühendislik Fakültesi, Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi, Beykent Koleji, Mercan Çağrı Koleji, Fatih Sultan Mehmet Lisesi, Büyükşehir İlköğretim Okulu, Özel Boğaziçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Vizyon Koleji Beylikdüzü'nde bulunan başlıca okullar.

Beylikdüzü'ndeki Önemli Alışveriş Merkezleri:
Perlavista AVM, Pelican Mall, Marmara Park AVM, Torium AVM, Migros AVM, Büyükçekmece Çarşı, Atirus AVM, Beylicium, Carrefoursa, Bauhaus, İstanbul Outlet Center, Han Plus, Metro Toptancı Market, White Corner AVM, Spotçular Çarşısı Beylikdüzü, Eskidji ve Paradise AVM Beylikdüzü'ndeki başlıca alışveriş merkezleri.

Beylikdüzü Ulaşım Olanakları:
Metrobüs hattının hizmete açılmasıyla ulaşımı iyice rahatlayan Beylikdüzü'ne 24 saat toplu taşıma imkanı bulunmakta olup Zincirlikuyu'dan Beylikdüzü'ne metrobüs ile 1 saatte ulaşım sağlanabilmektedir.

Metrobüsten ayrıca Beylikdüzü'ne Taksim kalkışlı ekspres otobüsler ve ilçe E5 üzerinde bulunduğu için Büyükçekmece istikametli, Yenibosna ve Bakırköy kalkışlı bütün toplu taşıma vasıtaları ile de ulaşılabiliyor.

Öte yandan yakın gelecekte Bakırköy-Beylikdüzü Metrosu'nun temelinin atılmasının planlandığı Ulaştırma Bakanlığınca duyurulmuştur. Yenikapı-İncirli Metro Hattı'na da bağlanacak olan bu hat ve yine yakın gelecekte kurulması planlanan Esenyurt-Avcılar-Beylikdüzü raylı sistem hattı sayesinde ilçede ulaşımın hayli kolaylaşacağı kesin bir gerçek olarak kabul ediliyor.

Son olarak Atatürk Havalimanı'na yalnızca 13 kilometre uzaklıkta bulunan Beylikdüzü'nün TEM'e (Avrupa Transit Karayolu) Hadımköy ve Esenyurt üzerinden iki adet bağlantı yolu bulunmaktadır.

Beylikdüzü Yatırım İçin Uygun Mu?
Yükselmeye devam eden değeri, topladığı ilginin artmaya devam etmesi, düzenli kentleşmesi ve yakın zamanda devreye girecek yeni ulaşım olanakları göz önüne alındığında Beylikdüzü'nün yatırım için uygun olduğu görülüyor.

Tren Tramvay Metro Metrobüs Otobüs Hastane Havalimanı
  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat