CEMTAŞ KAVAKLI VILLALARI PROJESİ

Lokasyon

İstanbul / Beylikdüzü

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

22 Konut

Konut Tipleri

6+2  

Fiyat Aralığı

900.000 - 1.000.000 USD

Proje Alanı

4700 m2

Teslim Tarihi

2018-12-31

Proje FOTOĞRAFLARI


  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi
  • Cemtaş Kavaklı Villaları Projesi

Proje HAKKINDA


Cemtaş tecrübesiyle Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde inşa edilen Cemtaş Kavaklı Villaları projesi toplam 4 bin 700 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Proje 22 adet ikiz villadan oluşuyor. Cemtaş Kavaklı Villalarındaki bütün konutlar fourleks (dört katlı), 6+2 tipinde ve brüt 290 metrekare genişlikte tasarlanıyor. Ayrıca projedeki her villanın kendine ait 15 metrekarelik yüzme havuzu, bahçesi, fitness salonu, sinema salonu ve saunası da yer alıyor. Bu özelliklerin yanı sıra villalar çatı terası ve bahçe terası da sahip.

Konut fiyatları 900 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişen Cemtaş Kavaklı Villaları'nda kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Beylikdüzü benzersiz yaşam artıları sunmayı hedefleyen butik bir proje olarak dizayn edilen projedeki konutlar deniz manzarasına da sahip. Villaların yalıtım sistemi 5 yıl garantili üst düzet standartları bulunuyor. Güvenliğin de ön planda tutularak inşa edildiği projedeki her villa fore kazık temel üzerine yapılarak, bölgenin en dayanıklı yapıları sınıfında yer alıyor.

Özgün mimarisiyle de dikkat çeken villalarda, bodrum kat; ses yalıtım, perde projeksiyonlu ve ses sistemine sahip donanımlarla sinema salonu, fitness, sauna, kiler çözümleri, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, güvenlik bulunuyor. Hobi bahçelerinde organik sebze üreticiliği yapma imkânı da sağlayan proje yepyeni bir yaşam alanı anlayışının temellerini atılıyor. Bina özellikleriyle de konforu konutlarının her alanına taşıyan projede su deposu, hidrofor, ankastre beyaz eşya, kombi, yerden ısıtma, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor.

Tasarım sürecinde, denize eğimli olan arsada kotlar hassasiyetle ele alınarak, villanın ve teras bahçenin aynı kotta olacak şekilde tasarlandı. Bu sayede villanın ana girişinden itibaren manzarayı görmek imkânı sağlanıyor. Salon, teras çıkış ve bahçe kotunun aynı olması ile manzara ile görsel bütünlüğü de ev sahiplerine sunuluyor. Eğim kotları birbirinin manzarasını engellemeyerek kesintisiz panoramik manzara tüm villalarda hâkim olacak şekilde dizayn ediliyor.

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0532 431 72 28
Adres
:
Sahil Mah. Bayraktar Cad. 788/4 Parsel Kavaklı-Beylikdüzü/İstanbul

Proje ÖZELLİKLERİ


Yeşil Alan

Çocuk Parkı

Villa

Fitness Salonu

Sauna

Açık Yüzme Havuzu

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

İstanbul, Beylikdüzü

Özmilenyum İnşaat

226.000 - 226.000 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER


Mabeyn Marmara projesinde ön satış dönemi başladı

Beylikdüzü'nde inşa edilen Mabeyn Marmara projesi, lansman dönemi öncesi avantajları içeren ön satış dönemine girdi.

05 Ekim 2017


Bizim Evler Ardıçlı’nın yerine İhlas Marmara Evleri 4 yapılacak

İhlas Gayrimenkul tarafından Esenyurt'ta inşa edilmesi hedeflenen Bizim Evler Ardıçlı projesi iptal edildi. Firma bu projenin yerine Beylikdüzü Yakuplu'da İhlas Marmara Evleri 4 projesini yapacak.

05 Ekim 2017


Babacan Yapı 862 konutluk Yakuplu projesinin temellerini atıyor

Babacan Yapı imzasını taşıyacak olan 862 konut ve 23 ofisten oluşan yeni projenin çalışmaları Beylikdüzü Yakuplu’da başladı.

03 Ekim 2017