Beytürk Üyelik Kartı İle Hem Kazan Hem Kazandır

24 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Beytürk Üyelik Kartı İle Hem Kazan Hem Kazandır
Beytürk müşterilere çeşitli avantaşlar kazandıracak üyelik kartı uygulaması başlattı. Şirket uygulama ile 5 bin körfez yatırımcısını hedefliyor...

Beytürk müşterilere çeşitli avantajlar sağlayan üyelik kartı uygulaması başlattı. Beytepe Yalova, Beyttürk Orman, Beytepe Plus, Mia Termal, Dreamland gibi projelere imza atan Beytürk üyelik kartı ile Gold ve Platinum olmak üzere 2 farklı seçenek sunuyor.

HEM KAZAN HEM KAZANDIR
Beyttürk Member Kart, Beyttürk projelerinden hem uygun fiyatlarla konut sahibi olmanıza imkân sunuyor hem de referans olarak satışı sağlanan gayrimenkullerden yüzde 1 ile 3 arasında komisyon kazandırıyor.
 
HEDEF 5 BİN KÖRFEZLİ YATIRIMCI
Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve DEİK Türk Bahreyn İş Konseyi Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “ Şu anda Körfez ülkesinden 15 bin yatırımcıya ulaştık. Hem Türk hem de yabancı yatırımcılarımızı daha iyi hizmet verebilmek, aidiyet oluşturmak ve satışta avantaj sunmak amacıyla üyelik kartı çıkardık. Hedefimiz özellikle Körfez Bölgesi’nden 5 bin yeni yatırımcıyı projelerimize çekebilmek” dedi.


"Beytürk Üyelik Kartı İle Hem Kazan Hem Kazandır" haberine ait yorum yok

Yorum Yap