BOYUT ÇELİK KAPI İLE YAŞAM ALANLARI RENKLENİYOR

Yaşam alanlarımıza tarzımızı ve zevklerimizi yansıtan kapılar açmanın en güzel yolu, renkleri kullanmaktan geçiyor. Hayatımızı sürdürdüğümüz alanlara kimlik katan bir dekorasyon ise bizimle ilgili ilk izlenimi yaratan dış kapılardan başlıyor.

25 June 2024
BOYUT ÇELİK KAPI İLE YAŞAM ALANLARI RENKLENİYOR Çelik kapı sektöründe 20 yılı aşkın süredir yüksek kaliteye ve ilham veren tasarımlara imza atan Boyut Çelik Kapı, “Yeni Renkler Koleksiyonu” ile yaşam alanlarının girişini sıradanlıktan kurtarırken, dış kapı modellerinin sağlamlığıyla aynı zamanda güven veriyor.Boyut Çelik Kapı’nın “Yeni Renkler Koleksiyonu” yaşam alanınızın dışını, hayallerinize göre tasarlamanın kapılarını aralıyor. Geniş bir renk ve malzeme seçeneği sunan koleksiyon; modern, minimal, kendine özgü ve sağlam modelleriyle her yapıyı sıradanlıktan uzaklaştırıyor. 90 farklı üründen oluşan koleksiyonda her zevke ve dekorasyon stiline uygun tasarımlar yer alıyor. Boyut Çelik Kapı’nın Ar-Ge ekibi tarafından, bir buçuk yıllık bir tasarım süreci sonucunda doğadan ilham alınarak geliştirilen koleksiyon, yine doğadaki renklerin kusursuz ahengini sergiliyor. Beyaz, sarı, mavi, yeşil, siyah, antrasit gibi renklerle dış kapınızda sıra dışı görünümler oluşturabileceğiniz koleksiyondaki bazı tasarımlar, kapınıza bir ağacın doğallığını taşırken bazı tasarımlar ise yıllara meydan okuyan bir objenin korozyona uğramış çarpıcı renklerini barındırıyor.Boyut Çelik Kapı CEO’su Hayrettin Aksu “Boyut Çelik Kapı olarak, bünyemizde kendi tasarım ve Ar-Ge birimimizi bulunduruyoruz. Sektörümüzde öncü bir firma olarak, en çok patent ve tescile sahip firmaların başında geliyoruz. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, malzeme, makine ve ekipman gibi gerekli gördüğümüz tüm inovasyonları sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan 2024 yılına kadar, 5 faydalı model ve 200'den fazla tescilli ürün geliştiren Boyut Çelik Kapı olarak; yenilikçi, tasarım ve Ar-Ge odaklı, insana dokunan işlere imza atmayı ve sektörümüzde öncü bir kuruluş olmayı ilke edindik.” diyor.“Yeni Renkler Koleksiyonu” yaşam alanlarına sadece estetiğin gücünü taşımakla kalmıyor, aynı zamanda sağlamlığı ve son teknoloji kilit sistemi ile de hep güvende hissetmenizi sağlıyor. Tasarımlarda, tek anahtar ile kapıyı 7 ayrı noktadan kilitleyebilen yarı merkezi kilit kullanılıyor. Ayrıca kapıları dört noktadan güçlendiren 4x4 güvenlik sistemi de yaşam alanlarındaki huzura boyut katıyor. Koleksiyondaki ürünler, tüm yapılara kolayca uygulanabiliyor.
Boyut Çelik Kapı’nın “Yeni Renkler Koleksiyonu” modellerine web sitemizden ulaşabilir ya da dilediğiniz modeli şirketin Türkiye geneline yayılmış 80 farklı satış noktasından satın alabilirsiniz.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kale Banyo Zeus Serisini Görücüye Çıkardı

Kale Banyo Zeus Serisini Görücüye Çıkardı

Kale Banyo iki renk seçeneği olan Zeus serisini vitrine çıkardı...

05 December 2016


Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83 İtalyan tasarımcıların elinden çıkan EVİM serisini satışa sundu...

05 October 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum