Brooklyn Park Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası

09 Şubat 2016
PAYLAŞ
Brooklyn Park Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası

Ev sahibi olmak isteyen çiftlere Brooklyn Park projesinde 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor...

Pana Yapı tarafından hayata geçirilen Brooklyn Park projesi İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de yer alıyor. Brooklyn Park projesinde Sevgililer Günü kampanyası düzenlendi. Ev sahibi olmak isteyen çiftler 14 Şubat'ta Brooklyn Park'ın örnek dairesini gezebilecek. Brooklyn Park projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay boyunca vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

14 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Brooklyn Park projesi 3 blok halinde yükseliyor. 113 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 731 adet konut ve 13 adet ticari birimden meydana geliyor. 5 bin 200 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda olan Brooklyn Park projesinde daire fiyatları 491 bin 832 TL'den başlangıç gösteriyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir noktada yükselen Brooklyn Park projesi E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın mesafede konumlanıyor. Projenin yakın çevresinde alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, hastane ve üniversiteler yer alıyor.

Brooklyn Park sosyal olanakları;

- Açık ve kapalı yüzme havuzları
- Fitness center
- Sauna
- Buhar odası
- Tenis kortu
- Hamam
- Çocuk oyun alanları
- Yürüyüş parkuru
- Alışveriş merkezi
- Otopark
- Güvenlik


"Brooklyn Park Projesinde Sevgililer Günü Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap