• Kampanyalar
  • Brooklyn Park’ta Şimdi Al, Ödemeye Teslimde Başla

Brooklyn Park’ta Şimdi Al, Ödemeye Teslimde Başla

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Kasım 2015
Brooklyn Park’ta Şimdi Al, Ödemeye Teslimde Başla

Fikirtepe'de hayata geçirilen Brooklyn Park projesinde "Bugün Al, Teslimde Ödemeye Başla" kampanyası başladı. Projede teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor...

İstanbul Anadolu yakasında Fikirtepe'de yaşama geçirilen Brooklyn Park projesi Pana Yapı imzası taşıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Brooklyn Park projesinde yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor.

2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Brooklyn Park projesinde yeni bir kampanyaya başlandı. ‘Bugün Al, Teslimde Ödemeye Başla’ kampanyası kapsamında daire sahibi olmak isteyenler kullandıkları banka kredisinin ödemelerine dairesini teslim aldıktan sonra başlayacak.

Brooklyn Park FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

113 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Brooklyn Park projesinin yüzde 60'ı tamamlanmış durumda. Toplam 731 adet konut ve 13 adet ticari birimden meydana gelen Brooklyn Park projesinin 14 bin 500 metrekarelik toplam arsasının 5 bin 200 metrekaresi peyzaja ayrılmış durumda.

Adalar ve Kalamış manzarasına hakim dairelerin yer aldığı Brooklyn Park projesi E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne yakın mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.