Brooklyn Park’ta Şimdi Al Peşinatı Teslimde Öde

24 Şubat 2016
PAYLAŞ
Brooklyn Park’ta Şimdi Al Peşinatı Teslimde Öde

Teslimlerin yıl sonu yapılacağı Brooklyn Park projesinden daire sahibi olmak isteyenler peşinatı teslimde ödüyor...

Pana Yapı tarafından hayata geçirilen Brooklyn Park projesi İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de yer alıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yaşam geçirilen Brooklyn Park projesi 113 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 731 adet daire ve 13 adet ticari birimden meydana geliyor.

14 bin 500 metrekare arsa alanına sahip olan Brooklyn Park projesi 3 blok halinde inşa ediliyor. Teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Brooklyn Park projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde dizayn edildi.

Brooklyn Park fiyatları 491 bin 832 liradan başlayarak yükseliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere peşinatın teslimlerde ödendiği yeni bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında yüzde 25'lik peşinat teslimlerde ödenirken, kalan tutar yüzde 0,95 faiz oranıyla 120 aya kadar vadelendirilebilir. Ayrıca yüzde 50 peşinat ile kalan tutar 60 ay vade farksız ödenebiliyor.

5 bin 200 metrekare alanın peyzaja ayrıldığı Brooklyn Park projesinde açık kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, buhar odası, türk hamamı, tenis kortu, yürüyüş alanları, ototpark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Ulaşım açısından merkezi bir noktada konumlanan Brooklyn Park projesi metrobüse, metroya, Avrasya Tüneli'ne, E-5 ve Tem Karayolları'na, Fatih sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın mesafede konumlanıyor.


"Brooklyn Park’ta Şimdi Al Peşinatı Teslimde Öde" haberine ait yorum yok

Yorum Yap