Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Hangi burç evini nasıl dekore ediyor ya da nasıl dekore etmeli? İşte burçların özelliklerine göre dekorasyon önerileri...

10 Temmuz 2015
Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Hangi burç evini nasıl dekore ediyor ya da nasıl dekore etmeli? İşte burçların özelliklerine göre dekorasyon önerileri...

Astrolojinin birçok alanı etkilediği biliniyor. İşin içerisine duygu ve davranışlar girince bu iki kavramı en çok etkileyen 'yaşam alanı' faktörü de ortaya çıkıyor. Çoğumuz, yaşam alanı olarak evimizi tercih ettiğimizden ev dekorasyonunun burçlara göre yapılmasında kişisel haz ve burç özellikleri ön planda tutuluyor. Peki, hangi burç evini nasıl dekore eder? Hangi dekarasyon tarzları hangi burçlarla uyumlu?

İşte yaşam alanlarındaki enerjiyi arttırmak adına burçlara göre dekorasyon önerileri :

KOÇ BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (1)

Lider özellikli Koç burçları genellikle dekorasyonda rahatlığı ön planda tutuyor. Kırmızı ve bordo renklerden vazgeçemeyen koç burçları minimal mobilyalar kullanarak evlerinde geniş boş alan bırakmayı seviyorlar. Özgürlüklerine düşkün olan bu burlar bol eşyalı dar evlerde rahat edemiyor.

BOĞA BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (12)

Ev dekorasyonunda feminen tasarımları tercih eden Boğa burçları genellikle toprak tonları ve kahverengiyi kullanırlar. Evlerinde çeşit çeşit renkli çiçeklere yer vermeye özen gösteren bu burçları büyük ve rahat koltuklar cezbeder.

İKİZLER BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (11)

Evlerinin dekorasyonunu sık sık değiştirmek isteyen İkizler burçları bu sebeple hafif ve taşınabilen eşyaları tercih ederler. Turuncu ve sarı gibi renklerden keyif alırlar. Ferah ve modern tasarımlı evlerden hoşlanırlar.

YENGEÇ BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (10)

Yengeçler evlerinde pastel tonlarını ağırlıklı olarak kullanırlar. Abartısız ve şık bir dekorasyondan hoşlanan bu burçlar genellikle eflatun tonlarını tercih ederler. Aynı zamanda evde mum, çiçek ve fotoğraf bulundurmaktan hoşlanırlar.

ASLAN BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (9)

Pahalı zevkleri ve kaliteye olan ilgisi ile bilinen aslan burçlarının bu özellikleri dekorasyon tercihlerine de yansıyor. Aydınlık ve geniş evler, klasik tarzda mobilyalarla döşenmiş odalar, bronz ve altın tonları aslan burcunun vazgeçilmezleri arasında.

BAŞAK BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (8)

Sade bir dekorasyon tarzını benimseyen Başak burçları beyaz, gri, bej gibi renklere ağırlık verirler. Temizlik ve düzeni hayatlarının her alanında ön planda tutan bu burçların zarif bir dekorasyon zevkleri vardır.

TERAZİ BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (7)

Terazi burçlarının hayatlarındaki en önemli şey dengedir. Bunu dekorasyon tarzlarına da yansıtırlar. İncelik ve zerafet konusunda hassas olan bu burçlar renk seçimlerinde ise pasteli fazlasıyla kullanırlar.

AKREP BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (6)

En iddialı burç olan Akrep burçları ev dekorasyonunda kadife gibi görkemli ve şık kumaşları kullanırlar. Loş aydınlatmaları tercih eden bu burçlar koyu renk perdelerden ve saten yatak örtülerinden de vazgeçmezler.

YAY BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (5)

Yay burçları enerjilerini dekorasyona da yansıtırlar. Mor, turkuaz ve mavi tonlarına ağırlık veren bu burçlar fazla eşya ve aksesuar kullanmazlar. Misafir ağırlamayı seven bu burçların yemek masaları genellikle büyüktür.

OĞLAK BURCU

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (4)

Dekorasyonda rahatlık ve konforu tercih eden Oğlak burçları aynı zamanda vintage objelerden hoşlanırlar. Gri, siyah, kahverengi, yeşil ve koyu toprak renklerini kullanan bu burçlar ahşap mobilyalardan çok hoşlanırlar.

KOVA BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (3)

Evlerini yenilemekten zevk alan Kova burçları genellikle mavi tonlarını tercih eder. Teknolojiye düşkün olmalarıyla bilinen Kova burçları evlerinde tüm teknolojik ürünlerin kolay ulaşılabilir olmasına dikkat ederler.

BALIK BURCU İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

burclara-gore-dekorasyon-onerileri (2)

Romantik tarzlarıyla dikkat çeken Balık burçları dekorasyonda da ışıltılı renkleri, mavi, leylak, mor ve yeşilin tüm tonlarını kullanırlar. Geleneksel bir dekorasyon anlayışına sahiptirler.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit’ten Tablet Görünümlü Kumanda Kapağı

Geberit, tablet görünümlü kumanda kapağı Sigma70 ile teknoloji ve konforu aynı anda sunuyor...

15 Temmuz 2016


Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek’ten Çocuklara Karne Hediyesi

Çilek, karne hediyesi olarak araba karyolaları yüzde 25 indirimle veriyor....

14 Haziran 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.