Bursa'nın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Prestij Koru'da Satışa Çıktı

İmza attığı projeleriyle konut ve gayrimenkul alıcılarını kazançlı yatırım sağlayan prestijli yaşam alanları ile buluşturan Türkiye’nin lider inşaat firmalarından biri olan BAKYAPI

04 December 2023
Bursa'nın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Prestij Koru'da Satışa Çıktı dev projeleriyle Bursa’ya yeni prestijli bölgeler kazandırırken kentin gelişimine de katkı sağlıyor. Bursa’nın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi

BAKYAPI “PRESTİJ KORU” Projesi Türkiye’nin sayılı Bursa’nın ise bugüne kadar gerçekleşen en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak. Yeşili ve tarihi mimarileri ile Türkiye’nin gözbebeği şehirlerinden biri olan Bursa’nın çehresi PRESTİJ KORU projesiyle daha da güzelleşecek ve gelişecek. Yaşam açısından güvenlik sorunu oluşturan eski binalar tek tek yıkılarak mevcut arazi PRESTİJ KORU projesine hazır hale getirildi. Bursa Osmangazi ilçesi Akpınar mahallesinde yer alan dev proje ile kente 2400 modern konut kazandırılacak.    

Veysel Bakgör: “PRESTİJ KORU Bursa’ya Değer Katacak”

BAKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bakgör:

“PRESTİJ KORU projemiz BAKYAPI olarak bizim ve Bursa’nın yüz akı projelerinden biri olacak. Projemizi 24 ayda bitirmeyi planlıyoruz. PRESTİJ KORU sadece Osmangazi ilçemize değil tüm kentimize bir canlılık katacak. Yeşil Bursa’nın modern yüzüne önemli bir katkı sağlayacak. Kentsel dönüşüm projesi Bursa’nın inşaat ve ticari hayatına da destek olacak.’”

PRESTİJ KORU’da Satışlar Başladı

BAKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, PRESTİJ KORU projesinin hızla hayata geçtiğini söyledi:
“Prestij Koru projemizde satışlarımız başladı. Lansmana özel BAKYAPI bünyesinde vade farksız taksitlendirme yapıyoruz. Bursalıların yoğun talep ve beğeni gösterdiği projemizde satışlarımız devam ediyor. Projemizde örnek dairemiz de hazır. Merak edenler gelip görebilirler. Prestij Koru’da şu anda kaba inşaatımız devam ediyor.”

Çevreye Duyarlı Konut Projesi!

BAKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, proje hakkında da bilgi verdi:

“PRESTİJ KORU projesinde bloklar yüksek katlı değil, zemin artı 7 katlı olacak. Her katta 6 daire bulunuyor. Projede 3+1 ve 2+1 daire tipleri yer alıyor. Projeyi, açık ve kapalı otopark alanları, her bloğun kendi içerisinde sosyal alanları, radye temel ve deprem güvenliği bakımından üstünlüğü kanıtlanmış “tünel kalıp sistemi” ile inşa ediyoruz. Ayrıca karbon ayak izini azaltan güneş enerji sistemi (GES) ile kat maliklerinin ortak alan giderlerini düşürecek şekilde tüm blokların çatılarında kurulması gibi birçok yenilik ve avantajlar da sunuyoruz.”
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum