Büyükyalı İstanbul’un “Yıldızlı Evleri” satışa çıktı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde yer alan ‘‘Yıldızlı Evler’ isimli özel daireler oldukça cazip fırsatlarla satışa sunuldu.

11 October 2018
Büyükyalı İstanbul’un “Yıldızlı Evleri” satışa çıktı Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Büyükyalı İstanbul projesinde konut satışları devam ediyor. Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen projede, bugüne kadar satışa sunulmayan ‘Yıldızlı Evler’ isimli özel daireler, oldukça cazip avantaj ve fırsatlarla satışa sunuldu.

İstanbul Boğazı’nın girişinde yükselen Büyükyalı İstanbul’da, yaşamın 2019 yılında başlaması planlanıyor. Proje kapsamında bulunan farklı metrekare ve konseptlerdeki sınırlı sayda ‘Yıldız Ev’ de oldukça uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.

Proje kapsamında satışa sunulan daireler hakkında önemli açıklamalarda bulunan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Fatih Keresteci, ‘Yıldızlı Evler’ olarak isimlendirilen dairelerin, oldukça uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunulduğunu ve söz konusu dairelerin sahip oldukları konum itibariyle de kaçırılmaz bir fırsat sunduğunu söyledi.Büyükyalı projesini İstanbul Boğazı girişine bağlayacak olan köprünün de yüzde 50 oranında tamamlandığını ifade eden Keresteci, ‘park köprü’ şeklinde tasarlanan köprüde inşa çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini söyledi. Büyükyalı projesinde taahhüt ettikleri her şeyi bir bir yerine getirdiklerini belirten Keresteci, projenin bir deniz semti konseptinde kurulduğunu ifade etti.

Büyükyalı İstanbul projesinde satışı devam eden ilk 3 etabın yüzde 85 oranında tamamlandığını kaydeden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, henüz satışa çıkarılmayan 4. Etapta ise çalışmaların yüzde 35 seviyelerine ulaştığını belirtti. Büyükyalı İstanbul projesinin kendi segmentinde Emlak Konut GYO projeleri arasında en çok tercih edilen proje olduğunu dile getiren Keresteci, 2. Çeyrekte olduğu gibi 3. Çeyrekte ve yıl sonunda da ciro rekortmeni olmayı beklediklerini ifade etti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Fer Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Mai Residence projesi bankasız, kefilsiz, va

09 October 2018


Livera Homes’ta konut satışları devam ediyor

Livera Homes’ta konut satışları devam ediyor

Fimar Yapı tarafından İstanbul Eyüp’te hayata geçirilen Livera Homes projesinde konut satışları deva

07 October 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum