ÇamlıYaka Konakları’nın lansmanı yapıldı

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Ege Yapı, İstanbul Çekmeköy’de hayata geçireceği yeni konut projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

27 September 2018
ÇamlıYaka Konakları’nın lansmanı yapıldı Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Ege Yapı, hayata geçirdiği projelere bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Firma İstanbul’un en nadide yaşam alanlarından biri olan Çekmeköy’de, ÇamlıYaka Konakları isimli yepyeni bir proje hayat geçiriyor.

Firma tarafından Taksim İnterContinental Otel’de gerçekleştirilen basın toplantsısında lansmanı yapılan proje, 19 bin metrekarelik bir alan üzeirnde inşa edilecek. 110 milyon liralık bir yatırımla hayata geçirilecek olan proje Çam ormanlarının yanı başında yükselecek. Sınırlı sayıda konuttan oluşacak olan projenin yüzde75’ini yeşil alanlar oluşturacak.

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, firma olarak iki yıl önce başlattıkları 2,5 milyarlık yatırımının dördüncü ayağını 110 milyon liralık yatırımla ÇamlıYaka projesinde gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Kabadayı hayata geçirdikleri projelerde yalnızca daire planı, otopark ve peysaj gibi konulara dikkat etmekle yetinmeyip, projenin yükseleceği semte katma değer sağlamayı ve yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflediklerini ifade etti. Halihazırda yapımı devam eden projelerde özgünlük, fonksiyonellik ve akıllı mühendislik gibi pek çok alanda diğer projelerden ayrıldıklarını kaydeden Kabadayı, ileriki dönemlerde de başta İstanbul olmak üzere diğer pek çok şehirde yüksek katma değerli projeler inşa etmeyi amaçladıklarını söyledi.


VİLLA KONFORUNDAKİ EVLERDE YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN EN DOĞRU ADRES

Hayata geçirecekleri ÇamlıYaka Konakları projesiyle yatırımcılara huzurlu ve lüks bir yaşam vadettiklerini belirten Kabadayı, projenin özgün bir mimariyle sahip, az katlı, oldukça bol yeşil alanlı, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluştuğunu ve lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olduğunu ifade etti.

ÇamlıYaka Konakları projesinin 4’er katlı bloklardan meydana geleceğini belirten Kabadayı, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleriyle satışa sunulacak olan 46 konutun, büyüklüklerinin ise 169 metrekare ila 321 metrekare arasında değişeceğini söyledi.

SOSYAL ALANLARIYLA DA DİKKAT ÇEKİYOR

Çam Ormanı’nın yanı başında yükselen proje sahip olduğu sosyal alanların zenginliğiyle de dikkat çekiyor. Projede konut ve ticari ünitelerin yanı sıra oyun parkları, yürüyüş ve koşu parkurları, alışveriş caddesi, kafe ve restoranlar, spor merkezleri, bisiklet yolları, açık havuzlar ve daha çok sayıda sosyal donatı imkanı bulunuyor.

KOLAY ULAŞIM OLANAĞI SUNUYOR

ÇamlıYaka projesi kolay ulaşım imkanlarıyla da dikkat çekiyor. İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Çekmeköy’de yükselen proje Şile Otobanına 4, Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına 12, Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Projede yer alan konutların metrekare fiyatları ise 14 bin liradan başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler 24 aya kadar 0 faizli taksit imkanından yararlanabildikleri gibi 120 aya varan kredi imkanlarından da yararlanabiliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Nuvo Dragos 120 taksitle ev sahibi yapıyor

Nuvo Dragos 120 taksitle ev sahibi yapıyor

İstanbul Maltepe’de yükselen en yeni markalı konut projelerinden biri olan Nuvo Dragos’ta fırsatlar

11 October 2018


Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Mai Residence projesi bankasız kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuyor

Fer Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Mai Residence projesi bankasız, kefilsiz, va

09 October 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum