Çekmeköy Devlet Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

İstanbul Çekmeköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Şubat 2016
Çekmeköy Devlet Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

100 yataklı yeni Çekmeköy Devlet Hastanesi ne zaman açılacak merak konusu. İşte Çekmeköy Devlet Hastanesi açılış tarihi…

Yeni Çekmeköy Devlet Hastanesi’nin yapımı hızla devam ediyor. Peki Çekmeköy Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ NE ZAMAN AÇILACAK?
Çekmeköy Devlet Hastanesi inşaatında yüzde 15 seviyeye gelindi. Temelleri atılan yeni Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde çıkmalar yapılmaya başlandı. Çekmeköy Devlet Hastanesi’nin 2017’de açılması planlanıyor.

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ 2

14 bin 391,92 metrekare arsa üzerinde yükselen yeni Çekmeköy Devlet Hastanesi tamamlandığında 100 yatak kapasite ile hizmet verecek.

5 bin 647,11 metrekare oturum alanına sahip olan proje A ve B olmak üzere 2 bloktan meydana geliyor.

3 bodrum kat, bir zemin kat bir tesisat katı ve 7 normal kattan oluşan Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde;

3.bodrum katta kapalı otopark, 8 tane merdiven çekirdeği, 10 adet asansör(Dört adeti medikal asansör olmak üzere) bulunuyor.

2.bodrum katta otopark, personel giyinme, depolar, arşiv, teknik mahaller, sığınak, atık depolama üniteleri, su depoları, 9 tane merdiven çekirdeği, 10 adet asansör(4 adeti medikal asansör olmak üzere) bulunuyor.

1.bodrum katta, laboratuar, radyoloji, çamaşırhane, sterilizasyon, endoskopi ünitesi, kan alma ve numune alma, morg, depolar ve mal kabul, 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(4 adeti medikal asansör olmak üzere) yer alıyor.

Zemin katta; acil, kafeterya, diyaliz ünitesi ve ticari alanlar, 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(4 adeti medikal asansör olmak üzere) bulunuyor.

1.normal katta, yoğun bakım ünitesi, yönetim, sağlık kurulu, poliklinikler ve 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(4 adeti medikal asansör olmak üzere)

2.normal katta ameliyathane(7 adet ameliyathene), doğumhane(4 sdl, 3 yataklı doğum ve müdahale odası, 4 yataklı anne oteli), yenidoğan ünitesi(8 yatak), 9 adet küvöz poliklinikler ve 9 tane merdiven çekirdeği, 14 adet asansör(4 adeti medikal asansör olmak üzere)
Tesisat katında, teknik hacimler

3.katta, poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(3 adeti medikal asansör olmak üzere)

4. katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(3 adeti medikal asansör olmak üzere)

5. katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(3 adeti medikal asansör olmak üzere)

6. katta; poliklinik ve yatak servisler(1 suit oda, 1 refakatçi odası, 12 tek kişilik oda, 12 çift kişilk oda) ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(3 adeti medikal asansör olmak üzere)

7. katta; yemekhane, mutfak, ibadethane, kütüphane, seminer salonu, konferans salonu ve 6 tane merdiven çekirdeği, 11 adet asansör(3 adeti medikal asansör olmak üzere) bulunuyor.

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ 3

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ NEREDE YAPILIYOR?
Çekmeköy Devlet Hastanesi, Çekmeköy Alemdağ Mahallesi’nde yapılıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Düzce Belediyesinden İnşaat Çalışmalarına Yeni Düzenleme

Düzce Belediyesinden İnşaat Çalışmalarına Yeni Düzenleme

Düzce Belediyesi “Çevre Taahhütnamesi” kapsamında bazı uygulama ve denetimleri değiştirmek üzere top

22 Şubat 2017


İnşaat Sektörü Güvende İstikrar Sağlayamadı

İnşaat Sektörü Güvende İstikrar Sağlayamadı

İnşaat sektörü güven endeksi Ocak ayında azaldı. Son 4 aylık süreçte yalnızca Aralık ayında artış gö

25 Ocak 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat