Çengelköy Life Projesinde Yüzde 20 Peşinatla

10 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Çengelköy Life Projesinde Yüzde 20 Peşinatla
Teslimlerin 2016 yılının sonunda yapılması planlanan Çengelköy Life projesi de Emlak Konut'un başlattığı kampanyaya dahil oldu...

Genç Yapı tarafından hayata geçirilen Çengelköy Life projesi İstanbul Anadolu yakasında Çengelköy’de yer alıyor. Toplam 120 konuttan meydana gelen projede satışlar devam ediyor.

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan kampanyaya Çengelköy Life projesi de dahil oldu. Düşük faiz uzun vade kampanyasına yürekten inandıklarını belirten Genç Yapı Çengelköy Life Projesi Satış Koordinatörü Ömer Ekmen, “Kampanyaya Çengelköy Life projesindeki stoklarla destek veriyoruz” dedi.

Çengelköy Life projesinde 1+1, 2+1, 3+1 4+1, 5+1, 6+1 çatı dubleksi ve bahçe teras kullanımlı daire seçenekleri yer alıyor. Şehir, deniz ve Çamlıca manzarasına sahip olan projede bahçe teras kullanımlı dairelerin bahçe teras alanları 36 ila 106 metrekare arasında değişiyor.

Projede konutların yanı sıra net alanları 200, 220 ve 300 metrekare cadde cepheli ticari alanlar bulunuyor. Kiralanacak olan ticari ünitelerin arasında süper market ve spor salonu olmaya oldukça uygun 2 bin 520 metrekarelik mağaza dikkat çekiyor.

Teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Çengelköy Life projesinde yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise yüzde 0,7 faizle 120 ay boyunca taksitlendirilebiliyor.

2 bin 250 metrekaresi kapalı olmak üzere 6 bin metrekare sosyal alana sahip olan Çengelköy Life projesinde;

- Kapalı yüzme havuzu
- Pilates salonu
- Spinning salonu
- Fitness salonu
- Sauna
- Buhar odaları
- Çok amaçlı salon
- Kapalı çocuk oyun salonu
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Çengelköy Life Projesinde Yüzde 20 Peşinatla" haberine ait yorum yok

Yorum Yap