Creavit’ten Hare Banyo Mobilyası

02 Nisan 2014
PAYLAŞ
Creavit’ten Hare Banyo Mobilyası

Creavit’in yeni ürünü “Hare Banyo Mobilyası” güneşin enerjisini evlerimize taşıyor.

Creavit’in gövdesi aozya renk olan banyo mobilyası Hare, uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Afrika kökenli aozya, ağaçların kralı olarak biliniyor. Yılların yıpratamadığı bu ağaç mobilya yapımının yanında milyarlık lüks yatlarda, bahçe mobilyalarında, köprü ve liman yapımında tercih ediliyor. Zamana meydan okuyan aozyanın; neme, suya, deniz suyuna ve her türlü iklim koşullarına karşı 500 seneye yakın direnme gücü bulunuyor.

 

Güneşten gelen mucizevi enerjisi ve dayanıklılığıyla öne çıkan Hare Banyo Mobilyası 100cm alt ve üst modül, raf ve 90cm boy dolabından oluşuyor. Asma mobilya olması temizlik kolaylığı ve dekorasyonda şıklık sağlarken, kapaklarda kullanılan beyaz renkle ise genel bir bütünlük yakalanıyor. Granit hilton lavabosu fonksiyonellik katarken, özgün tasarımlı aynası da derinlik hissi yaratıyor. Ayna üzerindeki dokunmatik led aydınlatma ise pratik ve fonksiyonel kullanımıyla banyonuza vazgeçemeyeceğiniz bir konfor katıyor.

 
3233

 

 

 

Creavit sürekli yenilediği zengin ürün yelpazesiyle çeyrek asırdır banyo modasının rotasını çiziyor. Markanın iddialı ürünü “Hare Banyo Mobilyası” 2014’te adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Güneşi özlediğimiz bu soğuk kış günlerinde banyolarımıza güneş Creavit Hare ile doğuyor.

 

 

 

Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor.  Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

 


"Creavit’ten Hare Banyo Mobilyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap