CRM Medya İstmarina Projesine Dijital Medya Hizmeti Verecek

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Aralık 2015
CRM Medya İstmarina Projesine Dijital Medya Hizmeti Verecek

CRM Medya Dap Yapı’ya İstmarina projesinde dijital medya hizmeti verecek...

Dijital Medya çözümleri alanında hizmet veren ve başaralı çalışmalarını sürdüren CRM Medya portföyüne yeni bir firma daha ekledi. CRM Medya Dap Yapı’ya İstmarina projesinde, Dijital Medya hizmeti verecek.

CRM Medya inşaattan turizme, eğitimden kozmetiğe, giyimden yeme-içmeye kadar birçok farklı sektörden firmaya hizmet veriyor. CRM Medya deneyimli kadrosu ile sayısız önemli markaya; Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ve Youtube Reklamları alanında kapsamlı hizmet sunuyor.

İnşaat şirketlerine yönelik yenilikçi Dijital medya çözümleri sunan CRM Medya Sinpaş, Torunlar GYO, Metro Turizm, Kosifler Oto, Tahincioğlu, Tekinacar Kozmetik, Tekfen Emlak Geliştirme, Fuzul İnşaat Rönesas Konut, Ofton inşaat ve B&G Store markalarıyla çalışıyor. CRM Medya, son olarak Dap Yapı ile anlaşarak portföyüne yeni bir isim daha eklemiş oldu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.