• Kampanyalar
  • DAP Yapı’dan Müşterilerine Cote D’Azur Tatili

DAP Yapı’dan Müşterilerine Cote D’Azur Tatili

DAP Yapı, İstMarina'dan daire alan müşterilerine Cote D'Azur tatili hediye ediyor.

13 Mayıs 2015
DAP Yapı’dan Müşterilerine Cote D’Azur Tatili

DAP Yapı, İstmarina'dan daire alan müşterilerine Cote D'Azur tatili hediye ediyor.

DAP Yapı'dan Müşterilerine Cote D’Azur Tatili

DAP Yapı, İstmarinadan daire alan müşterilerine Fransa’nın Akdeniz kıyılarındaki dünyaca ünlü tatil bölgesi Cote D’Azur tatili hediye ediyor.

DAP YAPI’dan “Cote D’Azur” Tatili

Monaco, Nice ve Cannes gibi turizm merkezlerini içeren kampanyaya, 31 Mayıs'a kadar İstmarina'daki Rezidans konutlardan satın alan herkes katılabilecek. İstmarina'ya yatırım yapanlar Fransa'nın güney kıyılarında unutulmaz bir tatil kazanacak.

Dap Yapı, uluslararası ödüllü projesi İstmarina'dan Mayıs ayında daire alan müşterilerine çekilişsiz ve kurasız rüya gibi bir tatil hediye ediyor. Monaco, Nice ve Cannes'da 4 gün 3 gece tam pansiyon konaklamalı Cote D'Azur tatili kampanyası kapsamında, Mayıs ayında projenin Rezidans dairelerinden satın alanları aşkın ve romantizmin merkezinde muhteşem bir tatil bekliyor.

istmarina-banner

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçilen İstmarina'da elde ettikleri satış başarısı nedeniyle misafirlerine teşekkür etmek istediklerini belirtti. Ziya Yılmaz: "İstmarina 2014 yılında, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleştirerek bizi gururlandırdı. 2015'de ise bu ilgi artarak devam ediyor. Bizde bu ilgiye karşılık vermek maksadıyla müşterilerimizin mutluluğu için elimizden geleni yapıyoruz. Satış ofisimizde pek çok aktivite organize ederek misafirlerimize keyifli zamanlar yaşatıyoruz. Örneğin anneler gününde satış ofisimizde Işın Karaca müşterilerimize nefis bir konser verdi." dedi. Yılmaz: Yaklaşan seçim ve yaz tatilinden önce pazarın oldukça hareketli olduğunu" sözlerine ekledi.

-

DAP Yapı'dan Müşterilerine Cote D’Azur Tatili

-

İstmarina Çevresindeki Altyapı Çalışmaları Tamamlandı

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "İstmarina, ülkenin tanıtımı dışında bölgeye de katma değer sağlıyor. İstmarina'ya 2 adet, 30 milyon TL değerinde köprü yaptık. Tren yolu ve sahil yolu üzerinden geçen köprülerin toplam uzunluğu 380 metre olup E5 ve E6'yı sahil yoluna bağlandı. Ayrıca köprüleri kavşakla tamamladık" diye konuştu.

Aynı Başarıyı Pendik’te De Sürdüreceğiz

Pendik'te, 220 bin metrekare alanda içinde otel, rezidans, konut ve ofis olan, 3 bin ünitelik bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Ziya Yılmaz, İstmarina'da elde ettikleri başarıyı Pendik'te de sürdüreceklerini söyledi.

Ziya Yılmaz, "Son yıllarda Pendik hayli gelişti. Burada TOKİ'nin yatırımları var, Emlak Konut GYO'nun arsaları var. İzmir Otobanıyla Anadolu'ya bağlanıyor. Yatırım açısından avantaj vadeden bir bölge. Yakın gelecekte rakamlar yükselebilir ve dairelerin metrekare fiyatları 10 bin TL'yi görebilir" dedi.

Pendik'teki arazinin Lokasyon açısından çok önemli olduğunu ifade eden Ziya Yılmaz, "İstanbul'un merkezinde, denize yürüme mesafesinde böyle büyük yüzölçümlübir Arazi daha yok. Sabiha Gökçen Havalimanı'nın etrafını, Florya'nın 8-10 yıl önceki eski haline benzetiyorum. Sırtını havalimanına dayamış, önünde deniz olan çok kıymetli bir Lokasyon. Oraya küçük bir şehir kurmak istiyoruz" diye konuştu.

İstmarina Projesi İletişim Bilgileri

www.istmarina.com.tr

444 43 46


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.