Dap Yapı'dan Taksim'in Göbeğinde 72 Ay 0 Faizle Ev

Dap Yapı Taksim projesi Petek Residence’ı görücüye çıkardı. 2 ay sonra teslimlerin yapılması planlanan Petek Residence projesinde 72 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

17 Mayıs 2016
Dap Yapı'dan Taksim'in Göbeğinde 72 Ay 0 Faizle Ev Dap Yapı Taksim projesi Petek Residence’ı görücüye çıkardı. 2 ay sonra teslimlerin yapılması planlanan Petek Residence projesinde 72 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Taksim Petek Residence görücüye çıktı. 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazadan oluşan Dap Yapı Petek Residence Taksim projesinde büyüklükleri 103 ile 239 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

TAKSİM'İN GÖBEĞİNDE 72 AY 0 FAİZLE
Taksim Petek Residence fiyatları metrekare bazında 7 bin dolardan başlıyor. Dairelerin 700 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede ayda 2 bin 500 dolar taksitle konut sahibi olunabiliyor. Projede 72 ay 0 faizle konut taksit imkanı da sunuluyor.

2 AY SONRA YAŞAM BAŞLIYOR
2 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Petek Residence Taksim projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Rezidans hizmetlerinin eksiksiz olarak sunulduğu projede fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi, ofis katların özel asistan hizmetleri ve toplantı odaları yer alıyor.

AZERİLERDEN PROJEYE YOĞUN İLGİ
Lansmana çıkmadan önce projenin yüzde 58’ini kendi portföylerindeki müşterilere satttıklarını belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Azerbaycan ve Türkiye Cumhuriyetlerinden de projeye büyük ilgi olduğunu söyledi.

450 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Projenin 450 milyon TL yatırım maliyeti olduğunu ifade eden Ziya Yılmaz, “450 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Petek Residence projemizin lansmanını yapmadan yüzde 58’ini sattık. Taksim’in göbeğinde inşaatı tamamlanmış bir projeyi ayda 2 bin 500 dolar taksitle satışa sunuuyoruz” dedi.

İnşaat sektöründe Tüketici Yasası, imar planları ve KDV gibi çözüm bekleyen sorunların olduğuna dikkat çeken Yılmaz, “Yeni kurulacak olan kabineye de bu sıkıntılarımızı ileteceğiz. Umarız yeni kabine ile birlikte bu sorunlar da çözüme kavuşur” ifadesinde bulundu.

LÜKS KONUT TÜKETİMİ YABANCI İLE ARTACAK
Lüks konut tüketiminin yabancı ile birlikte artacağına dikkat çeken Ziya Yılmaz, “Lüks konut satışı yabancı ile birlikte artacak. Türkiye’nin dört bir yanını yabancılara tanıtmamız lazım. Bu nedenle yabancıya satışın önü açılmalı. Bu konuyu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toki ve Emlak Konut GYO ile de konuştuk, konuşuyoruz. Yabancıya 4,5 milyar dolarlık satışımız var. 3-4 yıl içinde bu rakamın 15 milyar dolara çıkmasını bekliyoruz” diye sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.