Demir İnşaat Bayramda Faizleri İndirdi

10 Eylül 2016
PAYLAŞ
Demir İnşaat Bayramda Faizleri İndirdi
Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde Kurban Bayramı'na özel yüzde 0,55 faizle 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor...

Demir İnşaat Kurban Bayramı'na özel Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde kampanya başlattı. Eylül ayına kadar geçerli olacak kampanyada yüzde 25 peşinat ödedikten sonra kalan tutar yüzde 0,55 faizle 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Demir Romance
İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü'nde yer alan Demir Roman projesi toplam 776 adet konut ve 28 adet villadan meydana geliyor. Demir Romance projesinde 1+1'den 4,5+1'e kadar 14 farklı daire seçeneği yer alıyor.

Aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufunun sağlandığı Demir Romance projesi E-5, metrobüs, hastane ve alışveriş merkezlerine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna araçla 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Site ihtiyaçlarını karşılayabilecek 60 dükkanında bulunduğu Demir Romance projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve bisiklet parkurları, kreş, servis bekleme alanı, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna gibi sosyal alanlar mevcut.

Demir La Vida
İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir La Vida projesi 5 blok halinde yükseliyor. 42 bin metrekare alanda inşa edilen proje toplam 379 adet konut ve 29 adet ticari birimden meydana geliyor.

Demir La Vida projesinde 1+1'den 5,5+1'e kadar 15 farklı daire seçeneği yer alıyor. Demir La Vida fiyatları 365 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığıyla dikkat çeken Demir La Vida projesinde yüzme havuzu, spa, fitness center, hamam, sauna, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, lounge alanları gibi imkanlar bulunuyor.

"Demir İnşaat Bayramda Faizleri İndirdi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap