Demirli Park Plus Ön Satışta

Kadıköy Sahrayıcedit’te yükselen Demirli Park Plus projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede 2+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor....

30 Mayıs 2016
Demirli Park Plus Ön Satışta Kadıköy Sahrayıcedit’te yükselen Demirli Park Plus projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede 2+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor....

Demirli Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Sahrayıcedit’te inşa edilen Demirli Park Plus projesinde lansman öncesi ön satışlar başladı.

4 bin 781 metrekare alan üzerinde yükselen Demirli Park Plus projesi 2 blokta toplam 152 konuttan oluşuyor.

Demirli Park Plus Sahrayıcedit projesinde büyüklükleri 103 ile 206 metrekare arasında değişen 2+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Demirli Park Plus fiyatları ise 945 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede teslimlerin ise 2017 sonunda yapılması planlanıyor.

Merkezi konumu ile öne çıkan Demirli Park Plus Kadıköy projesi E-5 karayolunun hemen yanıbaşında metro, Tem Otoyolu ve bağlantı noktalarına, alışveriş merkezlerine, spor ve kültür merkezlerine, hastaneler ve eğitim kurumlarına yakın konumda yer alıyor.

Toplam alanın yüzde 70’inin sosyal tesis ve yeşile ayrıldığı projesinin sosyal olanakları arasında ise;
-Yüzme havuzu
-Kapalı otopark
-Fitness salonu
-Sauna
-Buhar odası
-Spor sahası
-Çocuk oyun alanları
-7/24 güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.