Demirli Yapı’dan Anadolu Yakası’nda 8 Yeni Proje!

İstanbul Maltepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Ekim 2015
Demirli Yapı’dan Anadolu Yakası’nda 8 Yeni Proje!

Demirli Yapı Anadolu Yakası’nda 8 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. İşte Demirli Yapı projeleri…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Demirli Yapı 8 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. Demirli Yapı projelerinin 8'i de İstanbul Anadolu Yakası'nda konumlanıyor. İşte Demirli Yapı yeni projeleri ve detayları;

demirli aydos

DEMİRLİ AYDOS PROJESİ
Demirli Aydos projesi bin 76 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Zemin+7 katlı tek bloktan oluşan Demirli Aydos projesinde 104 metrekare 2+1, 111 metrekare 3+1 ve 132 metrekare çatı dubleksi seçenekleri yer alıyor.

demirli akyaka projesi

DEMİRLİ YAPI AKYAKA PROJESİ
Demirli Yapı Akyaka projesi 8 bin 903 metrekare alan üzerinde 4 bloktan oluşuyor. Toplam 16 villanın yer aldığı Demirli Yapı Akyaka projesinde konutların tamamı 5+2 şeklinde tasarlanıyor. Yüzde 70’ni yeşil alanın oluşturduğu Demirli Akyaka projesinin sosyal olanakları arasında ise buhar odası, fitness, sauna, ortak kullanımla havuz, 4 araçlık açık ve kapalı otopark yer alıyor.

<a href=Demirli Park Plus" width="300" height="225" />

Demirli Park Plus SAHRAYICEDİT’TE YÜKSELİYOR
Demirli Park Plus projesi Kadıköy Suadiye’de inşa ediliyor. 4 bin 781 metrekare alan üzerinde yükselen Demirli Park Plus projesi 2 blokta toplam 152 konuttan oluşuyor. Demirli Park Plus Sahrayıcedit projesinin sosyal olanakları arasında ise çocuk oyun alanları, yürüyüş ve dinlenme alanları, çok amaçlı spor salonları, açık havuz, güneşlenme alanı, çocuk havuzu, fitness, sauna, açık ve kapalı otopark yer alıyor.

<a href=Demirli Erdem Residence" width="300" height="206" />

Demirli Erdem Residence KOZYATAĞI
Demirli Erdem Residence Kozyatağı projesi bin 252 metrekare alan üzerinde zemin+11 katlı tek bloktan oluşuyor. Toplam 30 dairenin yer aldığı Demirli Erdem Residence Kozyatağı projesinde farklı metrekarelerde 3+1 ve 5+1 çatı dubleksi yer alıyor. Demirli Erdem Residence projesi E-5 karayolu, metro ve minibüs yonulan yakın konumu ile dikkat çekiyor.

dilek residence bostancı

DEMİRİ DİLEK RESİDENCE BOSTANCI
Demirli Dilek Residence projesi Bostancı’da yer alıyor. Bin 512 metrekare alan üzerinde yükselen Dilek Residence Bostancı projesi zemin+8 katlı tek bloktan oluşuyor. 15 konut ve 5 ticari birimden meydana gelen Demirli Dilek Residence Bostancı projesi E-5 karayolu, metro, minibüs yolu ve deniz ulaşımına yakın konumda yer alıyor.

demirli kule kartal

DEMİRLİ KULE KARTAL PROJESİ
Demirli Yapı’nın bir diğer yeni projesi ise Kartal’da yer alıyor. Demirli Kule Kartal adıyla lanse edilecek olan projenin detayları ise henüz açıklanmadı. Demirli Kule Kartal’da proje geliştirme çalışmaları devam ediyor.

demirli mukaddes

DEMİRLİ YAPI MUKADDES APARTMANI
Demirli Yapı Mukaddes Apartmanı projesi Göztepe’de konumlanıyor. Demirli Mukaddes Apartmanı Göztepe’nin proje geliştirme çalışmaları devam ediyor.

demirli köşk

DEMİRLİ KÖŞK RESİDENCE
Demirli Köşk Residence projesinde de geliştirme çalışmaları devam ediyor. Demirli Köşk Residence Bostancı’da konumlanıyor.

Demirli Yapı, Twinstar Yakacık, Demirli Shine Adatepe, Kartal Demirli Tem ve Maltepe Demirli İş Merkezi projelerinin satışlarına ise devam ediyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.