İlgili Haberler

Evora Denizli Fiyat Listesi

Evora Denizli Fiyat Listesi

17 May 2016

Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Evora Denizli fiyat listesi haberimizde...

Denizli Yenişafak Mahallesi’ne Yeni Yol!

Denizli Yenişafak Mahallesi’ne Yeni Yol!

16 September 2015

Denizli Merkezefendi'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Denizli Defterdarlığı’ndan Satılık Arsa

Denizli Defterdarlığı’ndan Satılık Arsa

14 January 2016

Denizli Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Evora Denizli Örnek Daire

Evora Denizli Örnek Daire

06 May 2016

Teslimlerin 36 ay sonra yapılması planlanan Evora Denizli projesinde satışlar başladı. İşte Evora Denizli örnek daire görselleri...

Tarihi kampanyaya Denizli Evora projesi de dahil!

Tarihi kampanyaya Denizli Evora projesi de dahil!

04 Şubat 2017

Teknik Yapı'nın Denizli Merkezefendi'de hayata geçirdiği Evora İstanbul projesinden, Emlak Konut GYO'nun 20 yıl vade kampanyasıyla konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ Denizli Karahayıt Başvuruları Başlıyor

TOKİ Denizli Karahayıt Başvuruları Başlıyor

04 December 2015

Denizli Karahayıt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Denizli Defterdarlığı'ndan Satılık 6 Arsa

Denizli Defterdarlığı'ndan Satılık 6 Arsa

05 August 2016

Denizli Defterdarlığı 6 arsasını toplam 19 milyon 216 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

Toki'den Denizli Baklan'a Yeni Proje

Toki'den Denizli Baklan'a Yeni Proje

31 January 2017

Denizli Baklan Toki Evleri 6 Mart'ta ihaleye çıkıyor. Proje 126 konut ve 5 dükkanlı ticaret merkezinden meydana geliyor... 

Denizli Hakkında

Türkiye'nin en büyük on beşinci şehri olan Denizli, Ege Bölgesi'nin güneydoğusunda bulunmaktadır. 2015 verileriyle 1 milyona yaklaşan bir nüfusa sahiptir. Denizli İli batıda Aydın ve Manisa, güneyde Muğla ve kuzeyde Uşak illeri ile komşu konumda bulunmaktadır.

Bir sanayi, ticaret, ihracat ve turizm merkezi olan Denizli özellikle Pamukkale Travertenleri ile dünyaca ünlüdür. Ayrıca 65 bine yaklaşan öğrenci nüfusu ile dünyadaki en önemli ve kalabalık öğrenci kentlerinden biridir.

Öte yandan geçtiğimiz yıllarda başlayan ve tüm Türkiye'yi saran emlak ve inşaat çılgınlığından Denizli de nasibini almıştır. Şehirde halen devam eden pek çok yeni konut projeleri bulunduğu gibi her geçen gün bir başkasının daha lansmanı yapılmakta, başka bir tanesinin daha yapım müjdesi verilmektedir.

Yeni Emlak'ın sizler için hazırladığı Denizli Konut Projeleri sayfasından Denizli'de gerçekleştirilen tüm konut projelerini inceleyebilir, projeleri birbiriyle karşılaştırarak en iyi yatırım planını siz çıkarabilir ve sayfamızı takipte kalarak gerçekleştirileceği açıklanan yeni projelerden de ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Denizli Konut (Ev) Satış Fiyatları
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire ölçüt olarak kabul edildiği takdirde Denizli konut satış fiyatlarının geçtiğimiz 2 yılda %160 oranında bir yükseliş gösterdiği tespit edilmiştir.

2014 yılında 100 bin TL seviyesinde seyreden Denizli satılık ev fiyatları, 2016 yılının son çeyreğine kadar sürekli artış sağlayıp değer kazanarak 160 bin TL düzeyine ulaşmıştır.

Denizli Konut (Ev) Kira Fiyatları
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire kıstas olarak kabul edildiği takdirde Denizli konut kira fiyatlarının geçtiğimiz 2 yılda %140 oranında bir artış sağladığı tespit edilmiştir.

2014 yılında 500 TL seviyesinde seyreden Denizli kiralık ev fiyatları, 2016 yılının son çeyreğine kadar yükseliş gösterip değer kazanarak 700 TL civarına yerleşmiştir.

Denizli Yatırıma Uygun Mudur?
Özellikle Pamukkale Travertenleri ile öne çıkan doğal ve tarihi güzellikleri, bunun getirdiği canlı turizm sektörü, kısa sayılabilecek yatırım geri dönüş (amortisman) süresi ve il sınırlarında gerçekleştirilmekte olan konut projeleri göz önüne alındığında Denizli'nin yatırıma uygun olduğu söylenebilir.

Denizli Gayrimenkul Yatırım Geri Dönüş (Amortisman) Süresi
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire referans noktası olarak kabul edildiği takdirde Denizli'de yatırım geri dönüş (amortisman) süresinin 14 yıl olduğu tespit edilmiştir. Öte yandan bu rakamın tüm Türkiye çapında ölçülen en kısa gayrimenkul yatırım geri dönüş (amortisman) sürelerinden biri olduğu unutulmamalıdır.

Denizli Ulaşım
Şehir içindeki merkezleri birbirine ve taşra ilçelerine bağlayan otobüs, minibüs, dolmuş ve taksilerin yanı sıra Denizli'de ülkenin en merkezi noktalarına ulaşım sağlanabilecek gelişmiş bir karayolu ağı da mevcuttur. Yine Anadolu'nun hemen her yerine tren seferi düzenlenen bir demiryolu sistemine sahip olan Denizli'de ayrıca Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli merkezlerine düzenli uçak seferleri düzenlenen Denizli Çardak Havalimanı da bulunmaktadır.

Denizli'deki Önemli Hastaneler
- Denizli, Acıpayam, Buldan Arif Cerif, Çal, Çameli, Çivril, Honaz, Sarayköy, Servergazi ve Tavas hastaneleri gibi devlet hastaneleri
- Nörobilim Tıp Merkezi, Denizli Tekden, Gülhan Tıp Merkezi, Denizli Özel Şifa, Denizli Cerrahi Hastanesi, Buldan Göğüs Hastalıkları, DerlaMed Polikliniği, Vizyon Göz Merkezi, Pamukkale Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma, Özel Denizli - Ege ve Denizli Er Pa Sağlık hastaneleri gibi özel hastaneler Denizli'deki önemli hastaneler arasındadır.

Denizli'deki Önemli Okullar
- Erken Başarı Montessori, Seçkin, Çavuşoğlu, Elit Grup, Dört Mevsim Güzel Sanatlar, Boneebon Çocuğunuzun İkinci Evi, Pinokyo, Rüzgar Gülü, Lale Bahçesi, Zambak Bahçesi, Gökkuşağı ve Minik Hayaller anaokulları gibi anaokulları
- Kocabaş, Pınarlar, Pınarlık, Sarıabat, Sofular, Solmaz Şehit Ethem Ekşi, Vakıf, Yahşiler, Yorga Fatma Topalan, ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel, Denizli Doğa, Ferhatlar, Köprü Kardelen, Yüksek Çita, Çamlık, Aydoğdu, Balkıca, Baharlar, Çağırgan, Derinkuyu, Gazi ve Ebecik ilkokulları gibi ilkokullar
- Baklan İmam Hatip, Dağal, Hadim, Sırıklı, Cumalı, İnceler Atatürk, Cumhuriyet, Arıkaya, Bıçakçı, Söğüt, Emirhisar, Kerimler, Kaklık, Erenköy, Kale, Beylerbeyi, Kocapınar ve Yatağan ortaokulları gibi ortaokullar
- Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu, Beyağaç Çok Programlı, Şevkiye Özel Fen, Durmuş Ali Fen Anadolu, Aydem Fen, Erbakır Fen, Sarayköy Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Sarayköy Anadolu İmam Hatip ve Türk Eğitim Vakfı Anadolu liseleri gibi liseler
- Pamukkale Üniversitesi Denizli'deki önemli okullar arasındadır.

Denizli'deki Önemli Alışveriş Merkezleri
- Forum Çamlık AVM
- Sümer Park AVM
- Teras Park Outlet AVM
- Sümer Joy Park AVM
- Babadağlılar İş Hanı Denizli'deki önemli alışveriş merkezleri arasındadır.

Tren Tramvay Metro Metrobüs Otobüs Hastane Havalimanı