Denizli’de 1050 Sokak Dönüşüme Uğradı!

Denizli Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

17 Eylül 2015
Denizli’de 1050 Sokak Dönüşüme Uğradı!

Denizli Merkezefendi Belediyesi, Yenişafak Mahallesi’nde 25 metre genişliğindeki 1050 sokağı yeniden yaptı.

Yaz aylarının başından bu yana Merkezefendi sınırları içindeki 50 mahallede asfaltlama, bordür taşı ve kaldırım döşeme çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Merkezefendi Belediyesi, imar çalışmalarında olduğu gibi yol çalışmalarında da geleceği planlıyor.

İlçenin üst kesimlerinde yer alan Yenişafak Mahallesi’nde de çalışmalar yürüten Merkezefendi Belediyesi 1050 sokakta sona geldi. 25 metre genişliğinde 1 kilometre uzunluğundaki sokak adeta bulvar havasına bürünüyor. Sokaktaki kaldırım çalışmalarının tamamlandığını asfaltlamada da sona gelindiğini söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, asfaltlamanın da bitmesiyle sokağın İzmir asfaltı görünümüne kavuşacağını kaydetti.

Başkan Subaşıoğlu, “Bugün Yenişafak 1050 sokaktayız. Buranın ismi sokak ama bulvar görünümünde bir yolumuz ve ara bağlantı yolu işlevi görüyor.Burayla ilgili kaldırım çalışmalarını tamamladık. Asfaltlama çalışmasının da büyük bölümü tamamlandı. İnşallah Yenişafak, Selçukbey, Çakmak ve Karahasanlı’da yeni yerleşim bölgelerinde yeni yollar açmaya devam edeceğiz. İnşallah iklim koşullarının müsait olması durumunda Kasım ayının sonuna kadar yol çalışmalarını sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz. Yeni şafak mahallemize İzmir asfaltı genişliğindeki bu yolun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.