• Dekorasyon Önerileri
  • Divanev'in Ev sahipliğinde Mimar Selim Yuhay ile Ev Dekorasyonuna Dair Keyifli Bir Buluşma!

Divanev'in Ev sahipliğinde Mimar Selim Yuhay ile Ev Dekorasyonuna Dair Keyifli Bir Buluşma!

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya markası Divanev, dekorasyon tutkunlarıyla ilham verici bir etkinlikle bir araya geldi.

12 December 2023
Divanev'in Ev sahipliğinde Mimar Selim Yuhay ile Ev Dekorasyonuna Dair Keyifli Bir Buluşma! Türkiye'nin sevilen mimarlarından Selim Yuhay’ın katılımıyla gerçekleşen “Dekorasyon Sohbetleri” etkinliği, Capacity Alışveriş Merkezi'nde yoğun ilgiyle karşılandı.

Dekorasyon dünyasının sevilen isimlerinden Selim Yuhay, Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya markası Divanev’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte katılımcılarla ev dekorasyonu konusunda ipuçları paylaştı. Sıcak bir sohbet ortamında geçen etkinlikte mimar Yuhay, Divanev’in yaşayan evler konseptinden dekorasyonun inceliklerine, evlerde mobilya seçiminden kullanılması gereken renklere ve mekân düzenlemelerine kadar birçok konuda ziyaretçilerle keyifli bir buluşma gerçekleştirdi.

Yuhay: “Ev dekorasyonu konusunda merak edilenleri, Divanev’in dekorasyon sohbetleri etkinliğinde konuştuk.”

Etkinlikte katılımcılara ev dekorasyonunun öneminden bahseden Selim Yuhay, "Bugün sizlerle bir Yataş Grup markası olan ve yüzlerce satış noktasına ulaşan Divanev’in destekleriyle bir araya geldik. Bu keyifli sohbeti gerçekleştirmemizin temel sebebi evde geçirilen zamanın kalitesini artırmak, sevgi dolu anlar paylaşacağımız evimizi tarzımıza ve ihtiyaçlarımıza göre nasıl dekore edebileceğimizi konuşmak. Bu sebeple sizinle buluşmamızı sağlayan ve yaşayan, sevgi dolu evler kurmayı misyon edinmiş Divanev’e teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca ev dekorasyonu konusunda merak edilenleri, Divanev’in dekorasyon sohbetleri etkinliğinde konuşmanın heyecanını yaşıyor ve başka etkinliklerde de eve dair merak edilenleri konuşmayı ümit ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ev dekorasyonu konusunda ilham almak ve evlerinde keyifle vakit geçirmek isteyenler Selim Yuhay ile bu etkinlikte bir araya geldi ve etkinlik boyunca katılımcılar, Divanev'in ürün çeşitliliğini ve son koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular.

Hakkında:
Divanev, Türkiye’nin global markası Yataş Grup’un; 47 yıllık deneyiminin, köklü kurum kültürünün bir yansımasıdır. İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkarak yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın satış noktasıyla Divanev, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden, satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesinin gücünü yansıtıyor. Divanev, yenilikçi yaklaşımı ve modernliği fonksiyonellikle birleştirdiği çözümleriyle her zevke ve her bütçeye uygun mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğu mağazaları ile kaliteyi ve tasarımı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83 İtalyan tasarımcıların elinden çıkan EVİM serisini satışa sundu...

05 October 2016


Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Fas'ın ünlü saray mozaiklerinden esinlenilen Seramiksan Morocco serisi yaşam alanlarında otantik bir

04 October 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum