Dumankaya İnşaat'tan Esnek Kampanya

Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik ve Dumankaya Horizon projelerinde esnek kampanyasını başlattı. Daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor...

02 Mayıs 2016
Dumankaya İnşaat'tan Esnek Kampanya Dumankaya İnşaat, Dumankaya Ritim istanbul Dumankaya Mozaik ve Dumankaya Horizon projelerinde esnek kampanyasını başlattı. Daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor...

Dumankaya inşaat yeni bir kampanya başlattı. "Biz esnetiyoruz" sloganı ile çıkan kampanya kapsamında daire sahibi olmak isteyenlere özel teklifler, vade imkanları ile her bütçeye uygun ödeme seçeneği sunuluyor.

Ritim İstanbul'da Teslimler Mayıs 2016'da

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yaşama geçirilen Ritim İstanbul projesi bin 373 bağımsız birimden meydana geliyor. Home ofis, 2+1 ve 3+1, 3.5+1, 4+1 dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Ritim İstanbul fiyatları 407 bin liradan başlıyor.

Teslimlerin 2016 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenlere 0 faiz ya da yüzde 12 indirim sunuluyor. Ayrıca Mayıs ayına özel ek yüzde 5 indirim uygulanıyor.

Dumankaya Mozaik'te 175 bin 560 TL'den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Sancaktepe'de yaşama geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde daire fiyatları 175 bin 560 TL'den başlıyor. Toplam 502 konuttan meydana gelen proje stüdyo 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde dizayn edildi.

Teslimlerin Nisan 2017'de yapılması planlanan projede 0 faiz veya yüzde 12 indirim ve Mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim avantajı bulunuyor.

Dumankaya Horizon'da Hemen Teslim

Teslimlerin başladığı Dumankaya Horizon projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da yer alıyor. Sahilde denize çok yakın bir noktada yükselen Dumankaya Horizon projesinde konutların yanı sıra butik bir AVM bulunuyor.

Dumankaya Horizon fiyatları 792 bin 880 TL’den başlıyor. 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat