Dünyanın En Büyük Gayrimenkul Fuarı MIPIM

Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bugün başladı.

10 Mart 2015
Dünyanın En Büyük Gayrimenkul Fuarı MIPIM

Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bugün başladı.

İstanbul Ticaret Odası'ndan (İTO), her yıl 20 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan ve gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularını uluslararası platformda buluşturan gayrimenkul fuarı MIPIM'de dünya şehri İstanbul'u 96 metrekarelik bir maketle tanıtacak.

Bugüne kadar yapılmış en büyük İstanbul maketi olarak tasarlanan maket, MIPIM'in bu yılki konsepti olan dijital devrime de uygun olarak geliştirildi. Ses ve görüntü efektleriyle İstanbul'un 24 saatini yaşatacak olan maket, İTO girişimi ile kurulan 300 metrekarelik "İstanbul Çadırı"nda sergilenecek. Çadırda, İstanbul maketinde olduğu gibi yine dijital teknoloji ön planda olacak. Projeleri, kültürel ve tarihi mirası ile İstanbul'u Fransa'ya taşıyan maket, şehrin marka değerine de katkı sağlayacak.

MIPIM, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm projelerinin uluslararası arenada tanıtılması, markaların önemli ortaklıklara imza atması için büyük bir platform. Fuarda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, alışveriş merkezleri, mimarlar, konut sektörü, belediyeler ve otel zincirleri bir araya geliyor.

13 MART'A KADAR AÇIK

MIPIM 2015 fuarı Fransa'nın Cannes şehrinde bugün başladı. MIPIM Fuarı 13 Mart'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Saat 19:30'a kadar uluslararası gayrimenkul sektörü konusunda yapılacak konuşmalar ve konferansların ardından 19:30'da MIPIM Açılış Kokteyli düzenlenecek.

MIPIM Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.mipim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


“İnşaat sektörüne kalıcı çözüm gerekli”

“İnşaat sektörüne kalıcı çözüm gerekli”

İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, üretici ve tüketici için yapılan tedbirlerin olumlu o

20 Eylül 2017


Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi ‘AND’ oldu

Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi ‘AND’ oldu

Stevie Awards 2017’de ‘Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi’ ve ‘Yılın Yönetim Takımı’ ödülleri AND Gayr

19 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.