Ege Seramik Yeni Trendleri İle Beğeni Kazanıyor

02 Nisan 2014
PAYLAŞ
Ege Seramik Yeni Trendleri İle Beğeni Kazanıyor

Ege Seramik 2014 yılı bahar ayına özel olarak tasarladığı seramikler ile oldukça beğeni kazanıyor.

 

Dekorasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan Ege Seramik 2014 yılı ilkbahar dönemi için beğeniye sunduğu yeni trend modelleri ile oldukça beğeni kazanıyor. Türk ve Dünya seramik sektörünün nabzını tutan firmalardan olan Ege Seramik, binaların iç ve dış yüzeyleri ile yer ve duvar kaplamalarında kullanılan seramikler ile tüketicinin beğenisini kazanıyor.

 

Ege Seramik imzası ile piyasaya sunulan Spring Koleksiyonu’nda yer alan Albis, Amazon, Carmen, Drop gibi serileri ile modern görünümü tercih eden tüketiciye hitap eden Ege Seramik, Antique ve Anatolia gibi ürünleri ile de klasik görünümü seven tüketiciye hitap ediyor.

 

 

Farklı seçenekleri ile tüketiciye seçenek sunan Ege Seramik, Costa, Crown, Delta, Sardinia, Slice, Soho gibi mermer dokulu serileri ile beraber Himba, Marvel Wood ve Motto gibi ahşap dokulu ürünleri ile tüketicinin karşısına çıkıyor.

 

 

MTY0MDcyNj-ege-seramik-myra-serisi-doganin-estetigini-seramik-ile-bulusturuyor

 

Ege Seramik tarafından tüketicinin beğenisine sunulan ürünler birbirinden farklı ebatlarda üretilirken serilerde 60x60, 45x90,60x120, 33x99 ve 80x80 ebatlarında ürünler yer alıyor. Ayrıca serilerde birbirinden farklı renk olanakları ile farklı zevklere hitap ediliyor. Ege Seramik ürünleri beyaz, krem, fildişi, mavi, kırmızı ve diğer bir çok renk seçenekleri ile alternatif seçenekler sunuyor. Ege Seramik kalitesi ile üretilen ürünler tüketicilerin beğenisini kazanıyor.


"Ege Seramik Yeni Trendleri İle Beğeni Kazanıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap