Elysium Apartments Lale Fiyatları 890 Bin TL’den Başlıyor

İstanbul Beşiktaş'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Şubat 2016
Elysium Apartments Lale Fiyatları 890 Bin TL’den Başlıyor

Teslimlerin Mayıs ayında yapılması planlanan Elysium Apartmens Lale Etiler projesinde fiyatlar 890 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Ofton inşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Apartmens Lale Etiler projesi İstanbul Avrupa yakasında Beşiktaş'a bağlı Etiler'de inşa ediliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde 5 katlı tek blok halinde hayata geçirilen proje toplam 18 daireden meydana geliyor. Projede 10 daire hak sahiplerine ait olurken, 8 daire Ofton İnşaat tarafından satışa sunuldu.

Kentsel dönüşüm proje kapsamında yaşama geçirien Elysium Apartments Lale Etiler projesi 1+1, 3+1 ve 3+2 daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki 1+1 daireler 37 metrekare, 1+1 bahçe dubleksleri 57 metrekare, 3+1 daireler 150 metrekare, 3+2 çatı dubleksleri 204 metrekare büyüklüklere sahip.

Elysium Apartmants Lale Etiler Fiyat
Elysium Apartmants Lale fiyatları 890 bin TL ile 4 milyon 510 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Teslimlerin 2016 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Elysium Apartments Lale Etiler projesinde akıllı ev sistemleri, kapalı otopark ve güvenlik imkanları sunuluyor.

İstanbul'un en prestijli semtlerinden Etiler'de yükselen Elysium Apartments Lale projesi Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 5 dakika, Bebek ve Akmerkez'e3 dakika, Nisbetiye ve MAC Bebeköy'e 2 dakika mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.