Emlak Çadırı’nda 240 Bağımsız Bölüm 6 Saatte Satıldı

Hemen teslim durumunda olan konut, ofis ve mağazaların satışa sunulduğu Emlak Çadırı'nda 6 saatte 240 bağımsız bölümün satışı gerçekleşti.

15 Haziran 2015
Emlak Çadırı’nda 240 Bağımsız Bölüm 6 Saatte Satıldı

Hemen teslim durumunda olan konut, ofis ve mağazaların satışa sunulduğu Emlak Çadırı'nda 6 saatte 240 bağımsız bölümün satışı gerçekleşti.

İlgi Yönetim tarafından bu yıl ilki düzenlenen Emlak Çadırı’nda tamamı hemen teslim, iskanı alınmış ve kullanıma hazır durumdaki konut, ofis ve mağazalardan oluşan 240 bağımsız bölümün tamamı kırılması güç bir rekora imza atarak 6 saatte satıldı.

Farklı bölgelerde yer alan markalı konut ve ticari projelerinden temin edilen kullanıma hazır durumdaki konut, ofis ve dükkanlardan oluşan 240 bağımsız bölümün tamamı Emlak Çadırı’nda rekor sürede satıldı. Emlak Çadırı’nda kırılması güç bir rekora imza atarak 6 saatte toplam 67 milyon 450 bin lira ciro elde edildi. Açık artırma usulü ile satılan konutlar 99 bin liradan, VIP ofisler 149 bin liradan ve Cadde Dükkanlar 199 bin liradan satışa sunuldu.

YATIRIMCILAR FİYATLARI BELİRLEDİ

Tamamlanmış ve iskanı alınmış markalı Gayrimenkul projelerindeki bağımsız bölümleri “Fiyatı siz belirleyin…” sloganı ile alıcılarla buluşturan Emlak Çadırı, katılımcılarına maket üzerinden değil, görerek beğendiği konut, ofis ya da dükkanı bütçelerine uygun fiyatlarla satınalma imkanı buldu. Ön başvuruları emlakcadiri.com web sitesi üzerinden kabul eden Emlak Çadırı’na yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Pek çok geliştirici firmanın inşaatını tamamladığı markalı projelerde var olan az sayıdaki nitelikli stoğu ortak bir pazarlama bütçesi oluşturarak piyasanın onayına sunduklarını ifade eden İlgi Yönetim Yönetim Kurulu Üyesi Umut Sümer; “Emlak Çadırı’nda hem yatırımcıyı hem de geliştirici firmaları mutlu eden bir alışveriş platformu oluşturduk. Yatırımcılar diledikleri bölümlere istedikleri fiyatları verdiler. Konut geliştiriciler de ellerindeki nitelikli stoğu piyasa fiyatlarıyla eritmenin mutluluğunu yaşadı. Oluşan olumlu havayla Emlak Çadırı’nda özgüvenimizi artıran bir başlangıç yılını birlikte yaşadık. Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle 6 saat gibi rekor bir sürede açık artıma yoluyla 240 bağımsız bölümün tamamı satıldı. Bu bir satış rekoru olduğu gibi yatırımcıların Emlak Çadırı’na duyduğu güvenin ve etkinliğin doğru bir planlanma ile gerçekleştiğinin de göstergesidir” şeklinde konuştu.

Emlak Çadırı etkinliğinin 2016 yılında daha fazla adette konut ve ticari birim ile sürdürüleceğine dikkat çeken Sümer sözlerini şöyle sürdürdü:

"Markalı projelerdeki az sayıda kalan stoktan tüm geliştiriciler muzdarip. Emlak Çadırı 2015’teki sergilediğimiz performans ve başarılı iletişim pek çok büyük markalı proje geliştiricisi tarafından takip edildi. Bu etkinliği yıl içinde tekrarlamamız konusunda bazı firmalardan talepler geldi. Ancak biz daha önce de altını çizerek vurguladığımız gibi Emlak Çadırı senede sadece bir kez düzenlenecek bir etkinlik. Dünyada bir ilk olarak tarihe geçen Emlak Çadırı’nın ikincisi Mayıs 2016’da kurulacak ve yine bir gün olacak. Emlak Çadırı 2016’da daha fazla konut, ticari birim ve marka yer alacak. Emlak Çadırı 2016’da daha büyük ve hem yatırımcı hem de geliştirici için kazançlı bir etkinliğe daha imza atacağız"

Büyük bir katılımın olduğu Emlak Çadırı'nda satışların her yıl katlanarak artması hedefleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


100 Yıllık Filyos Projesi Gerçek Oluyor!

100 Yıllık Filyos Projesi Gerçek Oluyor!

Filyos Projesi Zonguldak'ta hayata geçiyor. 100 Yıllık proje, Abdülhamit Han’ın hayaliydi...

03 Mart 2017


Cumhurbaşkanı'ndan Müteahhitlere Varlık Fonu Müjdesi!

Cumhurbaşkanı'ndan Müteahhitlere Varlık Fonu Müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Ödül Töreni'ne katıldı. Törende

24 Şubat 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat