Emlak Konut 4 Projesinde İnşaat Kontrol İşini İhaleye Çıkarıyor

Emlak Konut Nevşehir, Niğde, Kocaeli ve Ankara'daki projelerinin inşaat işlerinin kontrol edilmesi için kontrollük hizmetini ihaleye çıkarıyor...

05 Eylül 2016
Emlak Konut 4 Projesinde İnşaat Kontrol İşini İhaleye Çıkarıyor Emlak Konut Nevşehir, Niğde, Kocaeli ve Ankara'daki projelerinin inşaat işlerinin kontrol edilmesi için kontrollük hizmetini ihaleye çıkarıyor...

Emlak Konut GYO, Nevşehir, Niğde, Kocaeli ve Ankara'da anahtar teslimi götürü bedelli 4 projesinde inşaat yapım işleri kontrollük hizmeti işini ihaleye çıkarıyor. 4 projenin yağım işleri çeşitli pozisyonlarda toplam 29 teknik personele kontrol ettirilecek.

Açık ihale usulüyle tek oturumda yapılacak olan ihale 30 Eylül 2016 günü saat 14:25'de Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü ihale salonunda yapılacak. İhale dosyası 250 TL karşılığında 09:00 ile 17:30 saatleri arasında Emlak Konut Genel Müdürlüğü İhale ve Hakediş Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

900 günde tamamlanması görülen iş Nevşehir, Niğde, Kocaeli ve Ankara'daki projeleri kapsıyor. Nevşehir Emlak Konutları ve Koordinat Çayyolu projelerinde inşaat çalışmaları sürerken, Niğde ve Kocaeli projelerinin yakın zamanda ihaleye çıkması bekleniyor.

İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Avrupark Hayat Bahçekent’te 220 bin TL’ye satışa çıktı

Avrupark Hayat Bahçekent’te 220 bin TL’ye satışa çıktı

Emlak Konut GYO güvencesi ve Cihan İnşaat-Konut Yapı tecrübesiyle uydu kent olarak yapılandırılan Ba

26 Ekim 2017


Emlak Konut’un yeni projesi Nişantaşı’nda yükselecek

Emlak Konut’un yeni projesi Nişantaşı’nda yükselecek

Emlak Konut GYO, Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü arazisi üzerinde 2020'de tamamlanacak projey

25 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.