Emlak Konut Anadolu Yakası’nda Yeni Bir Kent Kurmaya Geliyor

11 Mart 2016
PAYLAŞ
Emlak Konut Anadolu Yakası’nda Yeni Bir Kent Kurmaya Geliyor

Ağırlıklı olarak Avrupa Yakası’nda projeler geliştiren Emlak Konut GYO, Anadolu Yakası’nda yeni bir kent kurmaya hazırlanıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, çalışmaların başladığını söyledi….

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından Kartal Yakacık’ta hayata geçirilen Tual Adalar projesinin lansmanında emlak editörlerinin sorularını yanıtlayan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Anadolu Yakası’nda dev bir projenin müjdesini verdi.

ÇOK FAZLA ALTERNATİF YOK
Çalışmaların başladığını belirten Kurum, “Projelerimiz ağırlıklı olarak Avrupa Yakası’nda. Anadolu Yakası’nda çok alternatif alan yok. Fakat Anadolu Yakası için de çalışmalara başladık. İnşallah burada da yeni bir yerleşim alanı yapacağız” dedi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Projenin lokasyonunu sır gibi saklayan Murat Kurum, “Toplu Konut İdaresi çalışmalara başladı. Şu an bir lokasyon söylemek doğru olmaz. Çalışmalar tamamlandıktan sonra vatandaşımızla paylaşacağız. Avrupa Yakası’nda Başakşehir, Kayaşehir, Hoşdere gibi birçok alternatif alan var. Anadolu Yakası’nda da Kayaşehir, Hoşdere’ye eşit bir yeni yerleşim alanı yapacağız” ifadesinde bulundu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Emlak Konut Anadolu Yakası’nda Yeni Bir Kent Kurmaya Geliyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap