Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı

Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için Baş Yapı'ya yer teslimi yapıldı...

28 Nisan 2016
Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için Baş Yapı'ya yer teslimi yapıldı...

Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için yer teslimi yapıldı. Bakırköy Yenimahalle 901 ada 18 parselde yer alan Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle arsanın ihalesini 200 milyon arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 62 milyon TL arsa satışı karşılığı Emlak Konut GYO payı toplam geliri ile Baş Yapı kazanmıştı.

Emlak Konut GYO'nun KAP'a yaptığı açıklamada; "Şirketimiz projelerinden "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nin yer teslimi, Yüklenici "Baş Yapı İnş. Taah. Ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. - Güney Gayr. Yat. San. Ve Tic. A.Ş. - Elit Vizyon Yapı İnşaat Taah. Teks. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı" na 27 Nisan 2016 Çarşamba günü yapılmıştır." denildi.

Bakırköy Yenimahalle Kadım Doğum Hastanesi'nin yer aldığı arsa üzerinde iş merkezleri, ofis, büro, çarşı, çok katlı mağazalar, katlı otoparklar, alışveriş merkezleri ve otel gibi konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi kültür tesisler, lokanta, restoran, gazino, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, ticari katlı otopark, banka, finans kurumları, yurt, kurs, dershane, özel eğitim ve özel sağlık tesisleri gibi ticaret ve hizmet fonksiyonlarına ilişkin yapılar inşa edilebiliyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut 2016'da 7.3 Milyar TL'lik Satış Yaptı

Emlak Konut 2016'da 7.3 Milyar TL'lik Satış Yaptı

Emlak Konut 2016 yılı içinde toplam 7.3 milyar TL'lik satış gerçekleştirdi. Aralık ayında yapılan sa

12 Ocak 2017


Emlak Konut’tan 2017’de 8 Milyar TL’lik Satış Hedefi

Emlak Konut’tan 2017’de 8 Milyar TL’lik Satış Hedefi

Emlak Konut GYO, 2017 yılında 9 bin 900 bağımsız bölümün satışını gerçekleştirerek 1.8 milyar TL'lik

02 Ocak 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat