Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı

28 Nisan 2016
PAYLAŞ
Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı
Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için Baş Yapı'ya yer teslimi yapıldı...

Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için yer teslimi yapıldı. Bakırköy Yenimahalle 901 ada 18 parselde yer alan Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle arsanın ihalesini 200 milyon arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 62 milyon TL arsa satışı karşılığı Emlak Konut GYO payı toplam geliri ile Baş Yapı kazanmıştı.

Emlak Konut GYO'nun KAP'a yaptığı açıklamada; "Şirketimiz projelerinden "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nin yer teslimi, Yüklenici "Baş Yapı İnş. Taah. Ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. - Güney Gayr. Yat. San. Ve Tic. A.Ş. - Elit Vizyon Yapı İnşaat Taah. Teks. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı" na 27 Nisan 2016 Çarşamba günü yapılmıştır." denildi.

Bakırköy Yenimahalle Kadım Doğum Hastanesi'nin yer aldığı arsa üzerinde iş merkezleri, ofis, büro, çarşı, çok katlı mağazalar, katlı otoparklar, alışveriş merkezleri ve otel gibi konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi kültür tesisler, lokanta, restoran, gazino, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, ticari katlı otopark, banka, finans kurumları, yurt, kurs, dershane, özel eğitim ve özel sağlık tesisleri gibi ticaret ve hizmet fonksiyonlarına ilişkin yapılar inşa edilebiliyor."Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap