Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı

Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için Baş Yapı'ya yer teslimi yapıldı...

28 Nisan 2016
Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle Projesinde Yer Teslimi Yapıldı Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için Baş Yapı'ya yer teslimi yapıldı...

Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle projesi için yer teslimi yapıldı. Bakırköy Yenimahalle 901 ada 18 parselde yer alan Emlak Konut Bakırköy Yenimahalle arsanın ihalesini 200 milyon arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 62 milyon TL arsa satışı karşılığı Emlak Konut GYO payı toplam geliri ile Baş Yapı kazanmıştı.

Emlak Konut GYO'nun KAP'a yaptığı açıklamada; "Şirketimiz projelerinden "İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nin yer teslimi, Yüklenici "Baş Yapı İnş. Taah. Ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. - Güney Gayr. Yat. San. Ve Tic. A.Ş. - Elit Vizyon Yapı İnşaat Taah. Teks. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı" na 27 Nisan 2016 Çarşamba günü yapılmıştır." denildi.

Bakırköy Yenimahalle Kadım Doğum Hastanesi'nin yer aldığı arsa üzerinde iş merkezleri, ofis, büro, çarşı, çok katlı mağazalar, katlı otoparklar, alışveriş merkezleri ve otel gibi konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi kültür tesisler, lokanta, restoran, gazino, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, ticari katlı otopark, banka, finans kurumları, yurt, kurs, dershane, özel eğitim ve özel sağlık tesisleri gibi ticaret ve hizmet fonksiyonlarına ilişkin yapılar inşa edilebiliyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut'tan 500 lira taksitle konut sahibi olma fırsatı

Emlak Konut'tan 500 lira taksitle konut sahibi olma fırsatı

Emlak Konut GYO, Anadolu'da başlattığı fırsatla dar gelirli vatandaşları 500 lira taksitle ev sahibi

11 Ekim 2017


Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

İlk oturumu 4 Ekim 2017 Çarşamba günü düzenlenen İstanbul Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturumu is

11 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.