Emlak Konut Dev Kampanyasını Uzattı

30 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Emlak Konut Dev Kampanyasını Uzattı
Emlak Konut 1 Ağustos itibariyle başlattığı kampanyasını uzattı. Borçlarını kapatanlara yüzde 20 indirim avantajı 30 Eylül'e kadar sürecek...

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında hem ekonomiyi hem de onut satışlarını canlandırmak adına kampanyaya başlayan Emlak Konut kampanyanın süresini uzattı. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya ilgi yoğun olunca kampanyanın uzatılmasına karar verildi.

Emlak Konut yeni konut alacaklara düşük faiz ve uzun vade avantajı sunarken, geçmişe dönük borçları olan ev sahipleri içinde indirim avantajı sunan iki ayrı kampanya yapmıştı.

Bu kapsamda ilk kez ev sahibi olacaklar yüzde 20 peşinat ödemesiyle kalan tutarı yüzde 0,7 faizle ya da tüfeli olarak 120 ay vadelendirebiliyor. Dairelerini teslim almış vatandaşlar ise borçlarını tamamen kapatmaları durumunda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Emlak Konut'un KAP'a yaptığı açıklamaya göre yüzde 20 indirim kampanyasının süresi 30 Eylül 2016 tarihine kadar uzatıldı. İlk kez konut alanlar için düzenlenen kampanya için resmi açıklama henüz yapılması ancak alınan bilgiye göre bu kampanyada 31 Aralık'a kadar yani 4 ay süreyle uzatıldı. Stokları tükenen yükleniciler kampanya kapsamında yeniden satış yapmayacaklar.

"Emlak Konut Dev Kampanyasını Uzattı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap