Emlak Konut Dev Kampanyasını Uzattı

Emlak Konut 1 Ağustos itibariyle başlattığı kampanyasını uzattı. Borçlarını kapatanlara yüzde 20 indirim avantajı 30 Eylül'e kadar sürecek...

30 Ağustos 2016
Emlak Konut Dev Kampanyasını Uzattı Emlak Konut 1 Ağustos itibariyle başlattığı kampanyasını uzattı. Borçlarını kapatanlara yüzde 20 indirim avantajı 30 Eylül'e kadar sürecek...

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında hem ekonomiyi hem de onut satışlarını canlandırmak adına kampanyaya başlayan Emlak Konut kampanyanın süresini uzattı. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya ilgi yoğun olunca kampanyanın uzatılmasına karar verildi.

Emlak Konut yeni konut alacaklara düşük faiz ve uzun vade avantajı sunarken, geçmişe dönük borçları olan ev sahipleri içinde indirim avantajı sunan iki ayrı kampanya yapmıştı.

Bu kapsamda ilk kez ev sahibi olacaklar yüzde 20 peşinat ödemesiyle kalan tutarı yüzde 0,7 faizle ya da tüfeli olarak 120 ay vadelendirebiliyor. Dairelerini teslim almış vatandaşlar ise borçlarını tamamen kapatmaları durumunda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Emlak Konut'un KAP'a yaptığı açıklamaya göre yüzde 20 indirim kampanyasının süresi 30 Eylül 2016 tarihine kadar uzatıldı. İlk kez konut alanlar için düzenlenen kampanya için resmi açıklama henüz yapılması ancak alınan bilgiye göre bu kampanyada 31 Aralık'a kadar yani 4 ay süreyle uzatıldı. Stokları tükenen yükleniciler kampanya kapsamında yeniden satış yapmayacaklar.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


20 Yıl Vade Kampanyası İle Adım İstanbul Evleri

20 Yıl Vade Kampanyası İle Adım İstanbul Evleri

Emlak Konut GYO'nun başlattığı konutta 20 yıl vade kampanyasında Başakşehir'de yükselen Adım İstanbu

03 Şubat 2017


Başkent Emlak Konutları'nda 20 yıl vade kampanyası!

Başkent Emlak Konutları'nda 20 yıl vade kampanyası!

Konutta 20 yıl vade kampanyasına katılan projeler arasında yer alan Başkent Emlak Konutları'nda dair

03 Şubat 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat