Emlak Konut Dükkan İhalesi Katılım Şartları!

Emlak Konut GYO, 25 Ekim’de 6 farklı projede toplam 366 ticari birimi açık artırma usulü ile satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte Emlak Konut dükkan ihalesine

12 Ekim 2015
Emlak Konut Dükkan İhalesi Katılım Şartları!

Emlak Konut GYO, 25 Ekim’de 6 farklı projede toplam 366 ticari birimi açık artırma usulü ile satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte Emlak Konut dükkan ihalesine katılım şartları…

HABER: Şengül KIRMZITAŞ

Emlak Konut GYO, Başakşehir Evleri, Bahçekent Emlak Konutları, Stüdyo 24, Andromeda Gold, Burgazkent Çarşı ve Park Yaşam Mavişhehir projelerindeki toplam 366 ticari birimi açık artırma usulü ile satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

25 Ekim Pazar günü saat 10:00’da yapılacak olan Emlak Konut dükkan ihalesinde 80’i ofis, 286’sı dükkan olmak üzere toplam 366 ticari birim açık artırma ile satışa çıkacak.

İhaleye katılmak isteyenlerin en geç 23 Ekim saat 17:30’a kadar ihaleye katılım şartlarını yerine getirmesi gerekiyor.

İşte Emlak Konut açık artırma ihalesine katılmak isteyenlerin yapması zorunlu olan 5 adım;

1.Adım: İstekliler yukarıdaki link’i tıklayarak talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildikten sonra “Gönder” butonunun tıklanması gerekir. Mobil telefonuna gelen şifre girildikten sonra “Talep Formunu Onayla” butonu tıklanır. Sonrasında ihale şartnamesi ve ekleri ekranda açılacak olup, İstekli tarafından “Okudum, Kabul Ettim” kutucuğu ve “Onayla” butonu tıklanması gerekir. Tüm bunlar yerine getirildiği takdirde sistem tarafından müşteri numarası üretilecek ve bu numara isteklinin mobil telefonuna SMS olarak bildirilecektir. İhale Şartnamesine ve eklerine ve görsel bilgilere tekrar ulaşılmak istenirse yukarıdaki linkte, müşteri numarasının yanı sıra T.C. vatandaşı şahıs ise T.C. Kimlik numarasının, Şirket ise vergi numarasının, yabancı ülke vatandaşı ise pasaport numarasının girilmesi gerekecektir.

2.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: İhale Şartnamesi Madde 12)
3.Adım: İstekliler, İhale Şartnamesinde belirtilen adreslerden herhangi birine, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 23/10/2015 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 25/10/2015 tarihi saat 10:00’da Bahçekent Emlak Konutları satış ofisinde, beraberlerinde ihale bayrakları, kimlikleri, yabancı ise pasaportları, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

İHALE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat