Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. Etap 3 Mayıs’ta İhaleye Çıkıyor

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Nisan 2016
Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. Etap 3 Mayıs’ta İhaleye Çıkıyor

Emlak Konut GYO, Esenyurt Hoşdere 6. etap ihalesi 3 Mayıs saat 14:30’da yapılacak...

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Esenyurt Hoşdere 6. etabı 3 Mayıs 2016 Salı günü saat 14:30’da ihaleye çıkarıyor.

Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. etap toplam 66 bin 655,70 metrekare alanı kapsıyor. Esenyurt Sanayi Mahallesi’nde yer alan Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. etap arsası ticaret+dini tesis+park alanı imarlı.

ARSA

EMLAK KONUT ESENYURT HOŞDERE 6. ETAP PLAN NOTLARI
-Ticaret alanlarında iş merkezi, alışveri merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tessileri, sinema, tiyatro, müze vb. Kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesisi alanları, özel spor alanları ve kat otoparları yapılabilir. Bu işlevler bir arada kullanılabilir.

İhale, Emlak Konut GYO, Arsa Satışı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında “açık ihale usulü” ile “kapalı zarf teklif alma” ( 1. oturum) ve “pazarlık-açık artırma (2.oturum) olarak 2 oturum halinde yapılacak.

Emlak Konut Hoşdere 6. etap ihalesinin ilk oturumu 3 Mayıs Salı günü saat 14:30’da yapılacak.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat